Veee SE kumandalar+Resimli anlatım!!!

PReѧ

Kayıtlı Üye
Sonunda resimli anlatabiliceğim benim bluetooth aygıtıyla (flex) gelen programı kullanıyorum ona göre anlattım kendinize uyarlamaya çalışın Resimlerin altındaki ve üstündeki yazıları okumayı unutmayın bide telinizin bluetoothutunu şimdiden açın
smile.jpg
;

Bluetooth programını açıyoruz ve aşşağıdaki resimdeki sayfa geliyor eğer böyle değilse boş bir yere sağ tıklayıp "******** diyoruz yine bulamazsa aygıtınız desteklemiyor yada programı kurarken "Mouse&keybord on...." özelliğini seçmediniz... Resim1 dekileri yapıyoruz...

Resim1;

Resim2 ye geçmeden önce teli elimiz alıyoruz ve "Bağlantı/Bluetooth/Uzaktan Kumanda" diyip aşağıda verdiğim kumandaların birinin üstüne geliyoruz şimdi seçmeyeceğiz sadece üstüne geliyoruz

Resim2;

"Connect device" dedikten sonra bir pencere açılıp kapanacak biz bir şeye ellemeyeceğiz ve bu sırada yani "Connect Device" der demez telefonumuzda hızlı bir şekilde üzerine geldiğimiz kumandada "seçim/cihaz seç/Bilgisayarınız"ı seçiyorsunuz Uzaktan bağlanıyor diyor ve bekliyorsunuz burda biraz bekledikten sonra telde kumanda bilgisayarda Resim3 karşınıza çıkarsa yönetebilirsiniz demektir;

Resim3;

Evet arkadaşlar bukadar "connected" dediyse bağlandınız telinizle joystiği oynatın mouse oynuyor mu?Eğer oynatamadıysanız bağlantı kurulmadı demektir ve başa geri dönün hepsini tekrar yapın ilk seferde hemen soru sormayın 15-50 kez deneyin anca ben bile halen 2-3 denemede yapıyorum umarım yaparsınız şimdi yeniden yapamayanların sorularını alalım

Not:Tamamen el emeği göz nurudur ama Copy/paste yapmak serbesttir

Saygılar

gelelim kumandalara;(yeni kumandalar 5. sayfa 89. mesajda eklenmiştir)

Winamp kumandası:

winamp.gif

Kullanımı sanırım aşikar tuşlar belli;

PowerDvD kumandası;

PowerDVD.jpg

DivX kumandası;

divx.jpg

Bilgisayarı tamamen yönetme mause'u ve klavyeyi;

desktop.gif

Media Player 10 kumandası;

wmp10.jpg

Internet Explorer Kumandası;

ieexplorer.jpg

aşağıda tüm kumandaların toplu hali var dosyayı indirin; indirdiğiniz dosyayı winrardan çıkartın, içindeki herbir dosya (6 adet dosya: winamp;PowerDVD;divx;desktop;mediaplayer;iexplorer ) ayrı ayrı kumandadır. içinden çıkan dosyaları direk telefona atın dosyanın ne kumandası olduğunu adından anlarsınız herhalde

Bluetooth Remote Control

sermtctrltv2.jpg

Uyumlu Telefonlar:K510,K610,K618,K600,K700,K750,K790,K800,S700,W300,W600,W700,W710,
W810,W850,W900,
Z250,Z310,Z520,Z525,Z530,Z550,Z610,Z710,Z800

NOT: Bu liste v3.01 için yapılmıştır sonra ki versiyonlarda olmayan telefonlar eklenmiş olabilir

Arkadaşlar kendi kumandanızı kendiniz yapabilirsiniz aşağıda ki linkten dosyayı indiriyoruz ve bilgisayarımıza kuruyoruz ve programı açtığımızda karşımıza yukardaki ekran geliyor sağ taraftaki menülerden hangi tuşun(cepteki) klavyedeki hangi tuş yerine geçmesini istediğimizi seçiyoruz. Bunun içinde beyaz alanlara tıklayıp klavyede istediğimiz tuşa basıyoruz. Sol üstdeki "import image" kumandamıza arka plan resmi koymamıza yarıyor "Export image" de o resmi bilgisayara almamıza yarıyor. "Claer All Field" de tüm yaptıklarınızı siler. Unutmadan kumandadan bir programı kontrol etmenin mantığı progamdaki kısayol tuşlarını kullanmaktır. Bir programın kısayollarını biliyorsanız kumandasını yapabilirsiniz hatta oyunda oynuyabilirsiniz bu yöntemle...

İşte link=> Bluetooth Remote Control (Programın en güncel ve en son versiyonunu bu linkten indirebilirsiniz SE'nin resmi sitesinden indiği için her daim son versiyon inecektir)

İlk üç mesajdaki dosyalar indirildiğinde uzantıları .hid olması gerekiyor.
Eğer farklı bir uzantı ile geliyorsa, sadece dosya uzantısını .hid olarak değiştirip telefona aktarın.

Yapamıyorsanız, 6. (altı) mesajda toplu halde sıkıştırılmış olarak verilen dosyayı indirip açın ve içinden istediklerinizi veya hepsini telefona aktarın..

rar şifresi:10lion ' dur. İçindekiler .hid uzantılı ve çalışan dosyalardır.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol 12000
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri