ve artık o yok..

---> ve artık o yok..

sana unut demicem çünki unut demek sadece lafta kalır o kdr kolay değildir:) bide bana sor sen:)

gerçkten sevmiyomuş demek yoksa ark. fln tkmazdı:) seni gerçk seveck birini bul derm.

yha asLındaa buzamaNda qercekden seviceekk birii yookkk herkesiinn amacıı başKa oLmuşşş içLerndenn bazeenn çıkıooo yürekden sevenn amaa bizee qelenee kadaaarr :)

---> ve artık o yok..

dün qece herşey bitti yha bukadar basitmiş demek düşünüorumDa deqermi deqmezmi onun için akan qözyaşLarıma...

seni o kdar ii anlıorum kii..
üzülme dicem ama işe yaramıcak biliorum..
bence zamana bırak herseyi..

haKLısınnzz arkadaşLar yorumLarnzzz için tşK edermmm

---> ve artık o yok..

tam bi saygısız insanın tekiymiş.. Belki bunları söylemek haddim değiL ama çok mantıksızca şeyLer söLemş sna.. senin yapman greken şey onun dvrandıqı qbi dvranman o takmıyorsa sende takma o zaman değerinin nasıL artcağını göreceksin... Sna geri dönmek isterse asLa kabuL etme.. biraz da acı cekmeyi o öğrensin.. Sen takma kfana.. asLında takmamak eLde değiL ama umrumdışı davran.. eminimm kazanıcaksın... :)

---> ve artık o yok..

bende öLe düşünüorum saten tşk ederm cnm :) istedini söLe yha çünkii haq ediooo satenn taqmıorum artık umrummda değilll okul açılınca qörcem ben onuu köpeqim olcakk elimden qeleni yabıcam bunun içinnn inadcıyım allah kahretmesn :D

---> ve artık o yok..

bende öLe düşünüorum saten tşk ederm cnm :) istedini söLe yha çünkii haq ediooo satenn taqmıorum artık umrummda değilll okul açılınca qörcem ben onuu köpeqim olcakk elimden qeleni yabıcam bunun içinnn inadcıyım allah kahretmesn :D

köpeğim yapcam deme.. o artık kapımda köpeğim biLe oLamaz demeLisin canım :D

---> ve artık o yok..

Canımmm.. Takma kafana,değmez vs vs qibi sözler söylemeyeceqım sna.. Cunku uzqun olduqumda bu sozleri duymaktan nefret ederım .. Tabıkı takıcaksın kafana üzülüceksın .. Onemli olan bu sürec ıcerısınde kendını cok yıpratmaman..Yapman qereken tek sey susmak.. Onun senın hakkında haber almamasını saqla.. Senın hakkında kımseden bısı duyamasın.. Hele bii ayrılık neymıs oqrensn.. Özlesın.. Emınım kii qercekten cok sevseydii arkadaslar hıkayeydi.. Ailemızı ezdık qectık bız.. Erkekler ve bayanlar.. 15-19 yaslarında cok sıkılqan olurlar.. Eqer sadıklarsa bır kısıye sıkılırlar.. Bı zaman sonra mutlaka pısmanlık duyqusuyla qerı donerler.. Çoqunluklada zafer cıqlıklarıyla cephelerıne donerler.. Eqer dönersekii.. Onu sewdıqını haLâ BELIRT bılsın.. Ama kabul etme derım ben.. Bırde onun sevqisini ölç bakalım.. Eqer sewıorsa katlanır.. Hakedıyor cunku.. O qitmeyi qöze aldıysa seebepsiz yere.. Sende sabretmesını oqret..

Hakkında hayırlısı olsn cnm.. gülüşün hıc solmasın..

Son düzenleme:
---> ve artık o yok..

ooyyhh cnm yha tşk edermmm yorumun için çok tşklerr :) ne yaparsa yapsın dönmemei düşünüorumm inşş

---> ve artık o yok..

:) qaliba büyük konştm cnm yine bi konu açdım ama pff bi qece dayanamayp msj addım fln pfff arkadaş kalmya karar verdkk :( belkii tekrar deneyeblrz ama şmdilk kafa dnlicekmşz öle ddi dmm ddm susdum :(

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri