Vampir Akademisi’nin Yeni Görselleri

Farkedmez

Tanrı TÜRK'ü Korusun!
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2014'te vizyona girecek film için heyecan dozu artıyor...

Heyecanla beklenen Vampir Akademisi filminin hayranları için yeni bir haber daha! 2014’ün en merakla beklenen filmlerinden Vampir Akademisi’nden 10 yeni görsel yayınlandı. Henüz başka bir mecrada paylaşılmayan bu görselleri ilk kez Beyazperde'de inceleyebilirsiniz!

20637661.JPG

20637663.JPG

20637665.JPG

Yönetmenliğini Mark Waters'ın üstlendiği, Richelle Mead'in kitabından Daniel Waters tarafından senaryolaştırılan filmin oyuncu kadrosu ise Zoey Deutch,Lucy Fry, Danila Kozlovsky, Sarah Hyland ve Cameron Monaghan gibi genç isimlerin yanı sıra, Olga Kurylenko, Gabriel Byrne ve Joely Richardson gibi deneyimli oyunculara da sahip.

20637666.JPG

20637670.JPG

20637671.JPG

Uluslararası çok satan serinin ilk film uyarlaması tüm dünyayla eş zamanlı olarak 14 Şubat 2014 Sevgililer Günü’nde vizyonda olacak!

20637662.JPG

20637664.JPG

20637668.JPG

20637669.JPG

---> Vampir Akademisi’nin Yeni Görselleri

hepsi çok iyi görünüyor yaa 14 şubatı bu kadar heycanlı bekliycem hiç aklıma gelmezdi ahahha:D

Tuh! Keske gidebilseydim. Severim vampirli filimleri.

Önce filmi izleyecek sonra da kitabı okuyacağım.
Kitabı okuyup olayları bilesim yok şimdi, 14 şubata 3 gün kaldı.. Sonra okurum kitabını.

film vizyona girdi bence izlenmesi gereken bi vampir filmi alacakaranlıktan sonra bana çok iyi geldi hatta bunu daha çok sevdim sıkılmıştık artık bella ve edward aşkından:)

güzel film ama şaşalı kelimelerle süsleyemeyeceğim malesef yorumumu.
kitabı alacağım, onun daha iyi olacağını düşünüyorum.
'gençlik filmi' dedim geçtim.. benim için on üzerinden yedi.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri