Uzmanlar uyardı: Tuvalet kağıdı yerine bunu kullanın!

~AnıL~

Kayıtlı Üye
uzmanlar-uyardi-tuvalet-kagidi-yerine-bunu-710460_1315_1_b.jpg


 1. Uzmanlar tuvalet kağıtları hakkında uyardı. Tuvalet kağıtlarının çeşitli hastalıklara yol açabileceğini belirten uzmanlar, tuvalet kağıtları yerine bakın neyi önerdiler…
 2. Uzmanlar Uyardı: Tuvalet Kağıdı Yerine Bunu Kullanın!
 3. Uzmanlar tuvalet kağıtlarının son derece tehlikeli olduğunu ve çeşitli hastalıklara yol açabilmesi konusunda insanları uyardılar.
 4. Uzmanlar Uyardı: Tuvalet Kağıdı Yerine Bunu Kullanın!
 5. ''Büyük İhtiyaç: İnsan Atığının Konuşulmayan Dünyası ve Önemi" adlı kitabın yazarı Rose George, milyonlarca insanın pis gezmesine anlam veremiyorum tuvalet kağıdı kullanmak yalnızca dışkının yerini değiştirir, dışkıyı temizlemez diyerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 6. Uzmanlar Uyardı: Tuvalet Kağıdı Yerine Bunu Kullanın!
 7. Ünlü Hollywood yıldızı Will Smith de George ile aynı fikirde. Will Smith bir röportajında çikolata ile ahşap bir zeminde tuvalet kağıdı temizlik testi yapılmasını önermiş ve insanları ıslak mendil kullanmaya çağırmıştı.
 8. Uzmanlar Uyardı: Tuvalet Kağıdı Yerine Bunu Kullanın!
 9. Uzmanlar tuvalet kağıdı kullanımının 12 haftaya kadar sürebilen tahriş ve bağsur gibi rahatsızlıklara neden olabileceği belirtiliyor.
 10. Uzmanlar Uyardı: Tuvalet Kağıdı Yerine Bunu Kullanın!
 11. Tuvalet kağıdı üzerinde yer alan bağırsak parazitleriyle temas etme durumundan da bahseden uzmanlar, taharet musluğu, bide veya ıslak mendil kullanımının hem hijyen hem de sağlık açısından daha iyi olduğu konusunda uyarı yapılıyor.
 12. Uzmanlar Uyardı: Tuvalet Kağıdı Yerine Bunu Kullanın!
 13. Uzmanlar tuvalet kağıtlarının son derece tehlikeli olduğunu ve çeşitli hastalıklara yol açabilmesi konusunda insanları uyardılar.


haberler.com​
 
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri
Üst