Uykusuz Her Gece.

Mazoşist.

Kayıtlı Üye
1 Ayda 48 Saatten Az Yatarak Sanırım Bi Rekora Doğru Gidiyorum.

Bu Günü Diğer Günlerden Farklı Kılan Hiç Bir Şey Yok Aslında Müziğini Aç Son Ses Elini Yüzünü Yıka Üstünü Değiş Dışarıya Çık Ve Kahvaltı Yap. Sanırım Sabahları Enerji İçeceklerinden Biraz Uzak Durmayı Öğrenmem Gerekecek.

Kahvaltıdan Sonra Eve Tekrar Gelip Müzik Ve Pc İle İlgilen Zaman Geçir.

Üst Katta Ki Fransız Komşumun Kızının Yaptığı Değişik Yemekleri Tanımaya Çalıştım Bi Süre.

Canan'ın Büyük Uğraşları Sonucu Beni Dışarıya Çıkarmasını Kabul Ettim.
Gece 1:00 Sokaklardayız.

8 Yaşından Beri En Yakın Arkadaşım Her Şeyimi Paylaştığım Canan Beni Sevdiğini Söyledi Ama Ben Bişey Diyemedim Ne Diyebilirdim Diye Düşünmüyo Değilim Aslında.

Bişey Söylemedim 2-3 Bira İçip Canan'ı Evine Bıraktım Ve Eve Döndüm. Şimdi Bu Satırları Yazıyorum. Sanırım Gidip Bi Sprite Alıp Film İzlicem.

Tarih:22/06/2014 - 23/06/2014 Arası.

---> Uykusuz Her Gece.

bende bir aydan fazla sadece ghünlük en fazla iki saat bilemedin 3 saat ile duruyorum 24 saatree

---> Uykusuz Her Gece.

Niye Böyle Oldu Ki Şimdi ?

Bu Gün Her Zaman Ki Gibi Müzik Dinledim Dışarı Çıkıp Kahvaltımı Yaptım Enerji İçecekleri Halen Bırakmadılar Peşimi.

Sonra Eve Kapandım Boş Boş Uzandım Müzik Dinledim.

Canım Hiç Bir Şey Yapmak İstemiyo. Neden Böyle Oldu Ki Şimdi Durduk Yere Hiç Anlamıyorum.

Yarım Bıraktığım Tasarımlarım Da Öylece Bekliyo Beni, Sanırım Daha Çok Bekleyecekler.

Her Neyse Belki Gece Dışarı Çıkarım.

Tarih: 23/06/2014.

---> Uykusuz Her Gece.

Ama Artık Evde Oturduğum Yeter :)

Tam İnanılmaz Bi Sıkıntı Basmışken Ne Yapacağımı Düşünüp Duruyodum Ki Camıma Gelen Bi Taşla Tırstım Ve Sıçradım Tabi Haliyle :Ğ

Neyse Ki Korkulacak Bişey yoktu Gelen Ecem'miş Seni Evde Oturtmıcam Demişti Anlaşılan Sözünü Tutmakta Kararlı :)

Neyse Ben Bekliyo Ve Şuan Bile Sesi Geliyo Aşağıdan Ben Gitsem İyi Olur.

Şşşş Tersi Pisde Biraz :1a9:

Tarih:24/06/2014 Saat 2:00

---> Uykusuz Her Gece.

Ve Sonunda 1 Saat Uyku !

Dün 5:00 Gibi Eve Geldim Ve Uzanıp Müzik Dinlerken Uyuya Kalmışım.

Sabah Suratıma dökülen suyla Uyanmak Zorunda Kaldım Ama Böylesine Sinir Bozucu Bi Harekete Kızamadım Bile :)

Sanırım Bu Kıza Değer Veriyorum Kendime Verdiğimden Fazla.

Kadıköy Sahilde Bi Kahvaltı Yaptık Tabi Enerji İçecekleri Halen Peşimdeler :)

G-max'e Bindik Tabi Ben Hiç Korkmadım :)

Sonraki 3 Saat Aralıksız Sahilde Bankta Oturduk Ve Bu Benim İçin Çok Daha Güzeldi.

Ve Bu Gün Kulağımda Bi Delik Daha açtım Bakalım Nereye Kadar Gitcek :)

Tarih:24/06/2014.

---> Uykusuz Her Gece.

Sıkıntı Yok Oldu Birden.

Ecem De Geldiğine Göre Dışarı Çıkma Vakti Geldi.

Sahiller Bizi Bekler İstanbul'da Çok Değişik Bi Hava Var Şu An.

Neyse Uzatmıyım Ben Bekletilmekten Hoşlanmıyo Bu Kız Ya :)

Tarih:25/06/2014

---> Uykusuz Her Gece.

Kulaklikla uyumanin cok zararli oldugunu biliyorsun dikkat et lutfen ufuk

---> Uykusuz Her Gece.

Huzurun İnsan Vücudunda Şekil Almış Hali.

Bu Gün Yeni Bi Tattoo Daha Yapılmaya Başlandı Sol Göğsümün Üstüne. Ama Bu Seferki En İyisi Olacak Gibime Geliyo 3 Gün Sonra Tamamlanmış Olur İnşallah :)

Fotolar Temsilidir :)

fenerbahce-dovmesi-1.png

Ve Tabi Ecem'e De Yaptırmadan Geçmedik Onun Kide Tamamlanır 3 Güne :)

fenerbahce_kongresine_damgasini_vuran_dovme_h63539.jpg

Bu Kızın Yanında Çok Mutluyum Ama Unutmamam Gereken Biride Var ''Canan'' Onunla Mutlaka Konuşmam Gerek Ama Ne Söyleyeceğime Dair Hiç Bir Fikrim Yok :(

Ve Uzun Zamandır Elime Bile Almadığım Gitarı Sonunda Çıkardım. Ve Oldukça Paslanmışım Hani Benim Olacaktın En Kolay Parça Olmasına Rağmen Onu Bile Çalamadım Ya :) Neyse Zamanla Açılırız :)

Bu Arada Sanırım K.V.K Beni Telefonsuz Yaşamaya Alıştırmaya Çalışıyo :)

Bu Gün Neredeyse Çiğköfte Komasına Giricektik :) Çiğköfte Üzerinden Kim Daha Fazla Yer Diye Bi İddia Ya Girmek Hiç Doğru Değilmiş Onu Anladık :)

Tarih:25/06/2014 - 26/06/2014 Arası.

---> Uykusuz Her Gece.

Ve 13 Senelik Arkadaşlık Çöküntüye Uğrar !

Dediğimi Yapıp Canan'la Konuşmaya Gittim. Ve Kendisini Sadece Arkadaşım Olarak Gördüğümü Söyledim.

Seni Birdaha Görmek İstemiyorum Özgür Dedi Ve Sanırım Bu Onunla Aramızda Geçen Son Konuşma Oldu.

13 Senedir Arkadaşım Olan İnsanı 1 Günde Kaybettim.

Çevremde Ki İnsanları Er Yada Geç Kaybediyorum.

Ama Hayat Devam Ediyo Bi Şekilde Yaşamayı Sürdürmeliyiz.

Sanırım Sahil Havası Almalıyım. Yalnız Ve Sessiz.

Tarih:26/06/2014 - 27/06/2014 Arası.

---> Uykusuz Her Gece.

İsteksiz Çalışmalar.

Elimde 10 Dan Fazla Sipariş Var Yapmaya Çalışıyorum Ama Olmuyo Yapamıyorum. İlham Perilerim De Yalnız Bıraktı Beni Sonunda.

Yaratıcılığın En Alt Seviyeye Düştüğü Zamanlardayım.

Havanın Sıcaklığını Bahane Ediyorum Ama Asıl Sorun Benim Kafamın Bulanık Olması.

Biran Önce Bişeyler Yapmalıyım. Toparlanmalıyım Yada İyice Dibe Gitmeliyim Ortada Bi Yaşantı Bana Göre Değil.

---> Uykusuz Her Gece.

[MENTION=165972]3nf3kSiy0N[/MENTION] toparlanmaya bak, sana bu yakışır :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri