Üyelerimiz :D

---> Üyelerimiz :D

40 yıllık güzelim, kendimi böyle çirkin görmedim xD Hahah, harika +'lıyorum seni toprağım :R

40 yıllık o kadar oldun mu Elsa...NilSu gibi geciyor yıllar yahu sana ayak uyduramıyoruz hızından yavaş yaşa şu hayatını biraz rüzgarında savrulup gidiyoruz Pp

yakıştıramadın dimi ablana;)

yahu bikinili resmimi koymuşsun xD [MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] senin sisterin bana napmış bakk bakk

Oh olsun sana az bile yapmiş sisterim...bikinin üzerinde emanet gibi duruyor kiralik mi Pp

Howarda da elini koyucak yeri biliyor namısızzz )

Alallaaa....Güvendiğim dağlara kar yağdııı benden taraf yok bu oyunda püüfff

[MENTION=156426]Elsa[/MENTION] bu arada çok wamp görünüyor xD

buraya girmek istemiyorum o tipi görmemek için :865323:
ama [MENTION=154874]leylmira[/MENTION] hadi ben neysemde sen bence daha iyilerine layıksin hakkını yemiş yani bilemiyorum çok ayıp etmiş insan bare göbeksiz birini bulurdu bişeyler bişeyler demek istiyorum da çıkmıyor ortalıgı karıstırmak ıstıyorum kısacası leymira sen anladın beni [MENTION=157575]She`[/MENTION] yi banlıyalım gitsin bee xD:3dth8: onun repinide azaltamadım zaten daha çok küçüğüm :vala_02:

40 yıllık o kadar oldun mu Elsa...NilSu gibi geciyor yıllar yahu sana ayak uyduramıyoruz hızından yavaş yaşa şu hayatını biraz rüzgarında savrulup gidiyoruz Pp

Oh olsun sana az bile yapmiş sisterim...bikinin üzerinde emanet gibi duruyor kiralik mi Pp

Howarda da elini koyucak yeri biliyor namısızzz )

Abi sen çok yaşa emi. :I

[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] Hayatı hızlı yaşıyorum, erken yaşlandım. Yaşımın görüntüsü yok farkındayım pP
[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] Wap mı vampir mi xD Çok çirkin yahu xD

buraya girmek istemiyorum o tipi görmemek için :865323:
ama [MENTION=154874]leylmira[/MENTION] hadi ben neysemde sen bence daha iyilerine layıksin hakkını yemiş yani bilemiyorum çok ayıp etmiş insan bare göbeksiz birini bulurdu bişeyler bişeyler demek istiyorum da çıkmıyor ortalıgı karıstırmak ıstıyorum kısacası leymira sen anladın beni [MENTION=157575]She`[/MENTION] yi banlıyalım gitsin bee xD:3dth8: onun repinide azaltamadım zaten daha çok küçüğüm :vala_02:

sen planı hazırla hayata geçirelim :3dth8: destekliyorum

BAnlayacaklar beni abooo apla özür dilerim valla Bida yapmam :(
Yada yapabilirim basın özgürlüğü diye birşey var :D

[MENTION=158901]3gKhNn5[/MENTION] sen önce karizmatik bir nick al kendine hıhh

[MENTION=157575]She`[/MENTION] nicklemi karizmatik olunuyorxD
karizmatik bir nick alınca nolacak:865323: zaten karizmatik oldugumdan dolayı ihtiyaç duymadım sanal elementlere :kk:
nickim mi ezik benım o yuzden mı ezıyorsun:vala_02:Hulk yapayım ozaman belki korkarsın :I

[MENTION=158901]3gKhNn5[/MENTION] sen nicki karizmatik bile yapsan sadece nicke faydasi olur xD xD
Beni banlayacakmis hıhh

[MENTION=157575]She`[/MENTION] benım yaptığım herşey karizmatikdir :865323:

evet seni bi gün banlicam diledim :vishenka165jo: melek abladan rica etsem seni 2 saatliğine banlarmı acaba:confused:

admin olucam bir gün görüceksin gülçin :I

@ashli şimdiden yaza hazırlamış kendisini
bizim için yeni bikinisini denedi :D
yakışmış;p
images

Ne süper bebek olmuşum hahaha
Çok beğendim + rep :Ü

Saol cnm hahaha

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi