Üyeler arası iletişim ile ilgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Classiic

Kayıtlı Üye
Merhabalar.

Siteye henüz yeni üyeyim. İlk olarak dikkatimi çeken özel mesajın kapatılmış olması oldu. Sonrasında bu bölümde açıklamayı okudum ve nedenini anladım.

Fakat ziyaretçi mesajı şeklinde bi uygulamanın olması güzel olabilir. Ziyadesinde mutlaka iletişime geçmek istenilecektir. Sevgili izdivaç vs kısımlar mutlaka hoş olmuyor yada reklam yapmak ama sonuçta sohbeti sevmeyen yada sohbeti teke tek etmek isteyen olabilir ve olacaktır da.

Benimki sadece bi düşünce. Özel mesaj sistemi kapanmış fakat tamamen üyeler arası diyaloğu kesmek yanlış olur diye düşünüyorum. Ziyaretçi mesajını mesela herkes görmekte gerek görüldüğünde de eğer yanlışsa müdehale etdilir ki müdehale edilecek bi durum olacağını sanmıyorum.

ayrıca konunun da kitlenmemesini öneriyorum. Diğer arkadaşlar neler düşünür bu konuda onlarda gerek görürlerse görüşlerini paylaşsınlar.

---> Üyeler arası iletişim ile ilgili

Yeni siniz ~~ eskı konuları ınceleyınız. defalarca yazıldı.
Haklısınız olması gerekıyor hıcbır sıtede yok bu uygulama vs vs vs.

ama malesef bızde bu sekılde ve asla degısmeyecektır.
cok ısteyen olursa GOLD üYE OL ıle zaten kullanabılır. bu ayrım vs vs vs dersenızde haklısınız ayrım. yanı ızdıvac vs ozel seyler konusmak ısteyen keyfı sefa ıcın bedel odemelı.

evet anlıyorum özel mesaj sistemini açmalısınız da demiyorum fakat özel mesaj kapatılmışsa başka bir kısım bırakılmalıydı diye düşünüyorum sadece.

Özel mesajda keyfe keder birçok konuşulur ama ziyaretçi mesajında herkes göreceği için bu şekilde konuşulamaz diye düşünüyorum.

Bahsettiğiniz Profil Mesaj Sistemi.
Herkesin göreceği bir sistem de konuşmakla Sohbet Forumların da konuşmanın pek bir farkı yok sanırım.
+ Olarak Yöneticiler sohbet forumlarını kontrol etmekle meşgulken birde Üyelerin profillerinde kurallara aykırı mesaj aramak zorunda kalmasın.

Son düzenleme:

Şöyle oluyor şimdi sohbet konusunda birçok kişi konuşuyor diyelim ki ben sadece sizinle konuşmak istiyorum. Bu yüzden de aradaki fark olmuş oluyor. Sen yine konuşulanı görrebiliyosun ama normal sohbet konusu gibi değil.

Ayrıca kontrol etmek değil. Herhangi bi yanlışta üye zaten bildirir size silinmesini rica eder. Ayrıyetten siz bu kısıma da kontrol etmeliyiz diye vakit ayırmanıza gerek duymazsınız :)

Ya üye profıl mesajına maıl veya baska lınk verırse karsı tarafta bunu bıldırmez se : )

dream'ın dedıgı gıbı takıb zorlastırır ve forum konularına ılgı azalır.

onay sıstemı ılede yapılabılır ama hem gereksız kalabalık hemde sunucuda gereksız yogunluk

her zaman forum'un forum olmasından yanayım

blog album profıl msjı oyun gıbı seylere karsıyız ılgınız ıcın tesekkur ederız gold uyelık dusunursenız ulasın : )

mail adresi, site adresi vs bunların yazımında sansür yapılabilir.

Bir şekilde tekrar mail adresi vs verildi mi? banlanır o zaman. Şimdi öyle düşünürsek eğer sitede normal konuda da verilebilir mail adresi yada site adresi. İmzasına da ekleyebilir.

Fakat anladım sizi. Teşekkürler yinede açıklamalarınız için.

Sorularınıza yanıt alabildiyseniz konuyu kapatabilirmiyiz.

@ bu ısaret sansurlenır. veya hotmail.com sansurlenır sonra ne mı olur ?

msn bolumlerınde ıcınde hotmail gecen her yazı ********* olur

maıl veren akıllılar

adisoyadi (at) h o t m a i l . c o m

yazıp ekler :)

eee ne olur bu durumda ??

bosluguda mı sansurleyecegız =) neyse anlastıgımıza sevındım ıyı forumlar arkadasım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri