Üstteki Üyeye Fal Bakma

---> Üstteki Üyeye Fal Bakma

Bir Sıkıntın Var. Sıkıntıyı Yakın Bir Zamanda Halledeceksin. Bunun Akabinde Bir Yola Çıkacaksın.. Yolun Sonunda Mutlu Olacağın Bir Kaç Günün Var :R

Uzun zamandır başında olan bir sıkıntından zor da olsa kurtulacaksın.

Sende gözü olan biri var seni çok seviyor sana aşık sen de ona karşı boş değilsin hani :D :D

seviyorsun,seviliyorsun da..ikiniz bir fidanın güller açan dalısınız..Allah ayırmasın..:)
başak burcu olmandan dolayı fazla titiz ve agresif olabilirsin,bu dönemde daha anlayışlı ve daha sabırlı olmanda fayda var.

Öhööm.
Sana yakın birinden çok güzel bir teklif alacaksın fakat bu seni uzun bir süre düşündürecek. İşinde, evinde ve hayatında bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapıların bugün itibariyle açılıyor. Oldu mu ? :))

hemen harika bir sıkış yapalım :D

hayatında her şey çok güzel gidiyor. pek bir derdin tasan yok açıkçası. hem zaten bir şey olduğunda hemen en sevdiklerine ya da en sevdiğine kaçıyorsun ona anlatıp unutuyorsun her şeyi. fakat bir sırrın var kimseye diyemediğin düşündürüyor seni sürekli sanki her şey güzel güzel giderken bir parçan hep o şeyde takılıp kalıyor. her neyse o yakında onun yüzleşmek zorunda kalacaksın. hemen yakındakilerden yardım bekleyeceksin. fakat hiç beklemediğin biri çıkıp gelecek ve o an bazı şeylerde değişiklik yapman gerektiğini düşüneceksin. bir de para var birileri isteyecek senden. yol gözüküyor yakında da :D hahaha ne güzel baktım ama :D

şimdi bide sana bakayım fal :D :D

şey bak şimdi falında iki tane çocuk var tamam mı bunlar seni kızdırmışlar baya bi. şimdi bu çocuklar biri hep ronaldo resimleriyle takılıyor boyle bide otekisi var. haha işte o oteki çocuk masummuş aslında hiiiç dalga geçmemiş aslında senle. asıl senin ronaldolu çocuğu haşlanman gerekiyormuş bak bak ben demiyorum yani fal diyor hahaha

Ama falın öyle demiyo
hatta o Ronaldolu çocukla kafalarınızın tokuştuğunu görüyorum
hemde küçük bi kız tarafından , hani şu lcw dakilerden

:D :D

şimdi bide sana bakayım fal :D :D

şey bak şimdi falında iki tane çocuk var tamam mı bunlar seni kızdırmışlar baya bi. şimdi bu çocuklar biri hep ronaldo resimleriyle takılıyor boyle bide otekisi var. haha işte o oteki çocuk masummuş aslında hiiiç dalga geçmemiş aslında senle. asıl senin ronaldolu çocuğu haşlanman gerekiyormuş bak bak ben demiyorum yani fal diyor hahaha

Bak iste :D Bende sana bi fal bakayım :D

Sen bugün anla na temizlik yapacan
sonra ayakların uzatıp keyif yapacan
ardından bir kahve içe cen merak edip fala bakacan :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri