Üstteki Üye İçin Cinayet Planı Yapın

ayy sağol yaa :D(yağcılarda incek var sanki!!)bende sana kıyamam ama prosedür gereği bişey sallamam lazım

haliç köprüsünden aşağı atarsım deni kokudan bayılırdın sonrada hemen boğulup ölürdün zaten :D

FARE ZEHRİ İLE ZEHİRLER ÜSTÜNE GARANTİ OLSUN DİYE KAFANA BALYOZ GEÇİRİRİM NE ME LAZIM ZEHİRLE FALAN ÖLMESSİN ŞİMDİ SEN :11:

ben çaktırmadan içkine ilaç atardım sen bayılıncada üzerinde otopsi denemesi yapardım otopsi denemesi yaparken sen ölürdün zaten:D

sen beceriksizsen zaten çay getirirken bile insanı öldürürsün :11:
ensene bi tane patlatırım ölmessin ama akıllanursun:11:

valla insan 7 sinde neyse 70 indede o olumuş ben akıllanmam :D:D:D

ben karar verdim seni gökdelenin çatısından atacam :D:D:D

ben seniii satırla doğrardım etini de kasaba satardım(bu arada bilim adamların araştırmalarına göre en tatlı et insan etiymiş)

bn ilk önce tırnaklarını kerpetenle cekerdim sonra gözüne bıcak batırırdım [merak ediom gözün yapısını] sonrada derini yüzerdim hemde jiletle:D:D

ilk önce sana işkence yaparım mesela beyzbol sopasıyla ellerini ayaklarını kırarım sora seni masanın üstüne koyarım ve neşteri elime alırım sora neşterle kırık olan kemiklerine ulaşırım ve bir çekiç ve bir deste çiivi bulurum sora kırık yerlerine çakarım çivileri sora seni ayagı kaldırırm ve kafanın üstüne levyeyle kafan kırılıp beynin görünene kadar vururum

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri