Üniversitelere türbanla girilebilmeli mi?

Üniversitelere türbanla girilebilmeli mi?

• Evet, bu konuyu bu devirde tartışmak bile gereksiz

Oy: 42 57.5%
  • Hayır, çünkü kamuda giyilecek kıyafetler yasalarla belirlenmiştir

Oy: 12 16.4%
  • Hayır, çünkü laikliğe aykırıdır

Oy: 13 17.8%
  • Başörtüyle evet, ama türbanla hayır

Oy: 4 5.5%
  • ben bılmem babam bılır...:)

Oy: 2 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    73
bence hayır cunkı her yere gırısın bı kuralları vardır ben sahsen turbana karsıyım demıorum ama turbanla unıversıteye gırılmesıne karsıyım sonucta MUSTAFA KEMAL ATATURK zamanında kıyafet yasasını cıkartmıstır ve okullarda turbanı yasaklamıstır ... kılık kıyafet yasası bosuna yapılmadı sonucta vede herkes bu devletın kurucusunun yapmıs oldugu devrımlere ve yasalara uymak ZORUNDADIR...... Laiklik budur ... Turbanı savunan suankı hukumetımızıde gorduk zamanında ^^LAIK OLAN INSAN MUSLUMAN OLAMAZ DIYEN , ULU ONDER ATATURKE HAKARETTE BULUNAN , DEVRIMLERE YASALARA KARSI CIKAN^^ADAM SIMDI DEVLETIN BASINDA ATATURKUN KOSKUNDE ATATURKUN KURDUGU DEVLETI YONETTIGINI SANIOR VEDE KENDINCE ataturkun yasalarını degıstırmeye calısıor ben sıddetle buna karsıyım buyuzdende unıversıtelere turbanla gırılmesıne karsıyım !!! gayet acıklayıcı olmustur umarım:)

Arkadaşlar buraya resim eklemesini öğrendiğim zaman 5-6 resim paylaşıcam sizinle.Atatürk'ün türbana karşı olduğu tezini çürütecek resimler bunlar. o zaman belki daha objektif bakabiliriz olaylara.

Arkadaşlar buraya resim eklemesini öğrendiğim zaman 5-6 resim paylaşıcam sizinle.Atatürk'ün türbana karşı olduğu tezini çürütecek resimler bunlar. o zaman belki daha objektif bakabiliriz olaylara.

iyi olur

bende resim eklemek istiyom atatürkle ilgili nasıl yapabilirim

ben de türbana karşıyımm

bu konuyu bu devirde tartışmak bile gereksiz gerçekten o kadar anlamsız geliyor ki artık ve çöl çiçeğine katılıyorum o çok güsel açıklamış sağol canım.....;)

bence bu konuyu bu devirde tartışmak gereksiz ! Herkez istediğini giysin sonuçta ne karışabilirsin ki ayıp bişeyde deel !!

bence girilebilmeli...çünkü biz sözde laikiz ya cumhuriyetle yönetiliyoruz ya demokratik bi ülkede yaşıyoruz ya eğer bütün insanlar eşitse eğer herkes eğitim öğretim hakkına sahipse din dil ırk ayrımı yapılmaz...

herşey herkez özgürlükten bahsediyor bu ülkede ama takılan bir örtü gündemin en üst sırasına oturuyor yarı çıplaklık normal türban anormal oluyor....giyen giysin tabi yaa

tabiki evett ... ÜniversitedekiLer +18 deiLmi oLgun insanLar değiLmii oLgunLaşmak demek karşındakini göRünüşe duruşa göre değerlendirmeyecek kadaR güzelleşmek değilMİ e öyLeyse soRun yok madem müslüman bir üLkede yaşıyoruz ..ne maLezya ne ameRika ..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri