Üniversite kazanan gençler değişiyormu?

---> Üniversite kazanan gençler değişiyormu?

Sağlam kişiliği olanlar,ortamı ne olursa olsun değişmez...Değer yargılarını iyi benimseyip,benliğine iyi yerleştirmiş olanlarda...

Lakin üniversite ortamı da dahil,çevreye göre değişim yaşayanlar her zaman kişilik arayışı içinde olanlardır bana göre... Sağlam olmayan kişilikleri ve ''değersiz değer yargıları'' vardır sanırım.

Sağlam kişiliği olanlar,ortamı ne olursa olsun değişmez...Değer yargılarını iyi benimseyip,benliğine iyi yerleştirmiş olanlarda...

Lakin üniversite ortamı da dahil,çevreye göre değişim yaşayanlar her zaman kişilik arayışı içinde olanlardır bana göre... Sağlam olmayan kişilikleri ve ''değersiz değer yargıları'' vardır sanırım.

aklımı okudun.

Üniversiteyi kazanan her genç ister istemez değişir. Çünkü kafa yapısı olarak çok yeni bir ortama alışmak zorundasınızdır. Bunu değişkenlik göstererek başarabilirsiniz ancak. Ayrıca tam olgunlaşma çağında üniversite okuyacağınız için değişim kaçınılmaz olacaktır.

Bu kimilerinde iyi, kimilerinde kötü olur.

kendini bilen bi insan nasıl deişebilirki :)

karakteri yerine oturmuş hiçbi kimseyi kimse deiştiremez.

üniversite ortamı cok garip.. her cesit insan var her karaktere sahip kişiler var :)
sen kendini biliyosan cevren seni biliyosa bi problem olmaz bence (.
değişmezsin yani.. bi bakımada karakter meselesi

ben değişmemiştim tam tersi üniversite değişti :Dhahaha

çevremde gördüğüm kadarıyla değişiyor....girdikleri yeni oratama ayak uydurmaya çalışanlar,fiziksel görünüşlerinde farklılık yaratanlar,hiç bilmediği halde siyasete girmeler,farklı düşünceler edinme...vb.vb...değişen cok yani

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri