Ülkücüleri Sevmeyen Faşist Sayan Zihniyetler !! Girin Bu Konuya...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Ülkücüleri Sevmeyen Faşist Sayan Zihniyetler !! Girin Bu Konuya...

©ﻕΞתς яΞiš;2246406' Alıntı:
Hımmm...
Bu ülke Allah Allah nidalarıyla cenke gitti. İman gücüyle kazanıldı savaşlar. Seyit Onbaşı'nın hikayesini hiç mi bilmezsin ? O kadar ağırlıktaki bir mermiyi mucize olmadan hiçbir insan kaldıramaz. Çanakkale Zaferi'nde Anzak askerleriyle beraber mevzide askerlerimizin namaz kıldığını hiç mi duymadın ? Vatan sevgisi İman'dandır arkadaşım. Bu ülkenin dini İslamiyet ise bu vatanda din konuşulacak ! Senin din karışmasın olayını isteyip istememen hiçbir anlam ifade etmiyor. Atatürk'ün yeri hepimizin gönlünde ayrıdır. Ama şanlı Osmanlı Devleti'ni unutamazsın. Seni bilmem ama benim atam hem Osman Bey , hem Selçuklular , hem Karahanlılar vs... hem Atatürk.
Laikliği dinsizlik yaptı sizin gibi zihniyetler... Yazıklar olsun diyorum ve dinsiz kimselerle polemiğe girmemeye çaba gösteriyorum.
Allah hidayet versin...
canım arkdasım olayları neden saptırıyorsun onu anlamıyorum tamam su söylediklerinde haklısın bu ülke vatan sevgisi Allah sevgisi ile kurtarıldı ona söylenen tek bi söz yok ztn...keske o zamanlarda yaşasa idik...osmanlı devleti dünyaya nam salmış büyük başarılara imza atmış viyana kapılarını zorlamışdır.. hiç birimiz osmanlının varlıgından ne utanıyoruz nede onu küçümsüyoruz....
sadece olaylara gerçekci bakmıyosun hepsi bu senin zihniyetin de söyle bişey var ne et yansın ne kebab osmanlı padişahlıkla yönetilen bi ülke idi
biz padişahlıkla artık yönetilmiyoruz... o zamanlar din ile devlet işleri bir yürütülüyodu simdi yürütülmüyo... peki senin laik türkiyen bu zihniyetin neresinde yer alıyo?
laiklik ben atatürk ü seviyorum laik türkiyeyi seviyorum demeklemi bitiyo?
ben türkiye cumhuriyetinde yaşıyorum türk oglu türk üm atam osmanlıdır...
ben dinimi kendi içimde yaşarım ALLAH ile benim aramdadır.. kalbimin temizligine inanırım kimse benim ALLAH LA aramdaki inancı ölcme yada belirleme yetkisine sahip deyildir bunu yapacak olan insan ztn müslüman deyildir.. o yüzden daha saygılı ve oturaklı cvp lar yazman dilegiyle iyi geceler

saat cok geç oldu cvp yazmanı bekledim ama sanırım yazmayacaksın ztn sabaha kadar da konuşacak olsak benim düşüncelerimde senin düşüncelerinde deyişmeyecektir...
aramızda seninle cok fazla bi fark yok
sadece ufak detaylar varr büyük tepkiler verdigin yanlış kelimelerle vatan sevgisinin verdigi heycanla cvp ladıgın...
o yüzden saygı duyuyorum ama sende işe saygı duymakla başlasan iyi olur ... insanlara dogruları göstermek adına bişeyler yapıyosan baskıcı politika herzaman geri iter...
daha anlayışlı olman gerekli...
son bişey daha laik türkiye cumhuriyetci türkiye kabullenmeyen olsada olmasada var ve hep var olacak... padişahlık peri masallarında kaldı

Siyaseti senden öğrencek değiliz.Sen dediğimi anlamıyorsan bu edebiyatla alaksızlığındandır.Yaşla hiçbirşey olunmaz.
Atatürk gencecik bir subayken şu sözü söylemiştir:

Mevzuatını ve hareket tarzını Kuran’dan ve hadisten alan bir devlet, bilimin ve çağdaşlığın gerisinde kalır.

Bunu ne o dönem ne bu dönem yıllarını siyasete adamış insanlar söyleyemezken genç bir asker çocuk olan Mustafa Kemal söylemiştir.Senin Deniz Gezmiş'in adını yanlış söylemen bile bir faşistlik örneğidir merak etme.

Son düzenleme:

Herhalde imandan gelmeyecek.Saçma saçma konuşmayın.Bu ülke Türkiye, Osmanlı değil önce bunu kafanıza sokun.Hepiniz yasalar önünde suç işliyorsunuz.Alın buda suçunuzun ispatı olsun.

Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz

Alın buda resmi belge.Meclis video kaydı.:
http://www.dailymotion.com/video/x8w9uz_ataturk-un-son-meclys-konuymasi_news

İsterseniz Bir Birinize Kullandığınız Hitaplara Dikkat Edin.

Aksi Taktirde konuyu Kilitlemek Zorunda Kalacağım.

olayları farklı yönlere cekmiş götürmüşsünüz

amaç birse gerisinin pek önemi yok ben hala ülkücüleri cok seviyorum benim düşünce yapıma saygı duymasada sevmese

Napayım Diesel kardeş.Bende istemem tartışmalar yapmayı ama biri yaşına bak felan derse ki ben 19 yaşındayım çocukta değilim bende suskunluğumu bozarım.Her söze verecek karşılığım var bu donanıma sahibim.Ama karşımdakine bakmam gerekiyordu önce haklısın bundan sonra öyle yaparım ;)

canım arkdasım olayları neden saptırıyorsun onu anlamıyorum tamam su söylediklerinde haklısın bu ülke vatan sevgisi Allah sevgisi ile kurtarıldı ona söylenen tek bi söz yok ztn...keske o zamanlarda yaşasa idik...osmanlı devleti dünyaya nam salmış büyük başarılara imza atmış viyana kapılarını zorlamışdır.. hiç birimiz osmanlının varlıgından ne utanıyoruz nede onu küçümsüyoruz....
sadece olaylara gerçekci bakmıyosun hepsi bu senin zihniyetin de söyle bişey var ne et yansın ne kebab osmanlı padişahlıkla yönetilen bi ülke idi
biz padişahlıkla artık yönetilmiyoruz... o zamanlar din ile devlet işleri bir yürütülüyodu simdi yürütülmüyo... peki senin laik türkiyen bu zihniyetin neresinde yer alıyo?
laiklik ben atatürk ü seviyorum laik türkiyeyi seviyorum demeklemi bitiyo?
ben türkiye cumhuriyetinde yaşıyorum türk oglu türk üm atam osmanlıdır...
ben dinimi kendi içimde yaşarım ALLAH ile benim aramdadır.. kalbimin temizligine inanırım kimse benim ALLAH LA aramdaki inancı ölcme yada belirleme yetkisine sahip deyildir bunu yapacak olan insan ztn müslüman deyildir.. o yüzden daha saygılı ve oturaklı cvp lar yazman dilegiyle iyi geceler
Olayları saptırmıyorum ki kardeşim.
Diğer mesajında benim atam sadece Atatürk yazdın şimdi de Osmanlı'dır diyorsun. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ?
Laiklik demek dinsizlik demek değildir. Laiklik demek şeriat yönetimi demekte değildir. İyicene bir öğrenin laikliğin anlamını , ondan sonra konuşalım olur mu ?
Ayrıca benim başkasının Allah (c.c) ile arasına girecek kadar cesaretim olamaz. Ben sadece Müslüman olarak doğru yolu göstermeye çalışırım , uyarımı yaparım ; ondan sonrası sana kalmış birşey...
saat cok geç oldu cvp yazmanı bekledim ama sanırım yazmayacaksın ztn sabaha kadar da konuşacak olsak benim düşüncelerimde senin düşüncelerinde deyişmeyecektir...
aramızda seninle cok fazla bi fark yok
sadece ufak detaylar varr büyük tepkiler verdigin yanlış kelimelerle vatan sevgisinin verdigi heycanla cvp ladıgın...
o yüzden saygı duyuyorum ama sende işe saygı duymakla başlasan iyi olur ... insanlara dogruları göstermek adına bişeyler yapıyosan baskıcı politika herzaman geri iter...
daha anlayışlı olman gerekli...
son bişey daha laik türkiye cumhuriyetci türkiye kabullenmeyen olsada olmasada var ve hep var olacak... padişahlık peri masallarında kaldı
Vatan sevgisinin verdiği heyecan ile cevaplamadım. İmanımdan gelen vatan sevgimin verdiği onur ile cevapladım o soruları öncelikle bunu bilmen gerekiyor. Aramızda çok birşey var bence. Benim vatana olan sevgim imanımdan geliyor.
Beni laikliğe karşı biri olarak lanse etmiş olman çok üzücü bir durum. Ben bu ülkenin sevdalısıyım. Daha yeni üye olduğun için eski tartışmalarımı ve yorumlarımı görmediğin için hakkımda böyle düşünmen normal diyeceğim ama bu yazımda bile beni laiklik düşmanı yapman bile abes kaçmış. Laiklik konusunda bile Atatürk konuşma yapmıştır ;
'' Laiklik, asla dinsizlik olmadığı gibi, sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için, gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını sağlamıştır.''
Padişahlığı sevdiğim ya da istediğimi yazdığım herhangi bir yazıma da rast gelemedim ??
Siyaseti senden öğrencek değiliz.Sen dediğimi anlamıyorsan bu edebiyatla alaksızlığındandır.Yaşla hiçbirşey olunmaz.
Atatürk gencecik bir subayken şu sözü söylemiştir:

Mevzuatını ve hareket tarzını Kuran’dan ve hadisten alan bir devlet, bilimin ve çağdaşlığın gerisinde kalır.

Bunu ne o dönem ne bu dönem yıllarını siyasete adamış insanlar söyleyemezken genç bir asker çocuk olan Mustafa Kemal söylemiştir.Senin Deniz Gezmiş'in adını yanlış söylemen bile bir faşistlik örneğidir merak etme.
Öncelikle bana bir daha faşist dersen konuşma üslubum değişir ki bunu inan kaldıramazsın. Siyaseti benden öğrenmeyecekmiş yerden bitme seni. Edebiyatıma laf edene bak hele , üst yorumlarına bakta ondan sonra bana laf yetiştir :)
Senin şu yazın bile Atatürk'e hakarete giriyor. Senin gibi görüşü belli olmayan , başkalarına köpeklik yapan devrimci maocular , Atatürk'ün arkasına saklanıp , milletin kafasını karıştırmak için her yolu denerler. Sende bu itlerin izinden giden zavallısın benim gözümde. Atatürk o sözü neden söylemiştir niye söylemiştir bilmeden , bak işte Atatürk'te dinini fazla sevmiyordu düşüncesini , cahil insanlara aşılamak için çaba harcıyorsunuz.
Bende Atatürk'ün İslam için söylediği bir sözü paylaşayım. ''Türk milleti daha dindar olmalıdır, yani bütün sadeliği ile dindar olmalıdır demek istiyorum. Dinime, bizzat hakikate nasıl inanıyorsam, bunada öyle inanıyorum.''
Milletin kafasını bulandırmayın , Atatürk'ün din ile ilgili söylediği sözleri de unutmayın !
Deniz gebermişini savunan bir insan Atatürkçü olamaz zaten , seninde ne halt olduğun belli...
Herhalde imandan gelmeyecek.Saçma saçma konuşmayın.Bu ülke Türkiye, Osmanlı değil önce bunu kafanıza sokun.Hepiniz yasalar önünde suç işliyorsunuz.Alın buda suçunuzun ispatı olsun.

Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların doğmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz

Alın buda resmi belge.Meclis video kaydı.:
http://www.dailymotion.com/video/x8w9uz_ataturk-un-son-meclys-konuymasi_news
Haddini fazlasıyla aşıyorsun. Kafasını bulandırma insanların. O konuşmanın sadece bir bölümü o yazdığın kısım. Biliyorum bu konuşmayı , çokta tartıştık bu konuyu Ülkü Ocakları içerisinde. Atatürk dinsiz değildir. Senin zihniyetin bunu gösteriyor işte. Atatürk'ün , İslam dinini , Kuran-ı Kerim'i , Hz. Peygamberimizi ve dini müesseseleri öven tüm bu sözleri , O'nun dinimize olan içten bağlılığını gösteren son derece somut ve tartışılmaz belgelerdir.
Atatürk dini istismar etmedi , ettirmedi. Bu yüzden düşmanları var , bu yüzden dinsizdir iddiası var. Bu yüzden her fırsatta Atatürk ve din-iman konusu aynı kefeye konduğunda senin verdiğin o konuşmayı ortaya atıyor senin gibi görüntü kemalist , aslı komünist olan insanlar !!

Şunuda söylemeden geçemeyeceğim ; Mustafa Kemal Atatürk bir komutan ve devlet adamıdır. Din adamı değildir. Din adına O , yada fikirleri referans olamaz... Dolayısı ile dini ve imani meselelerde ikide bir O'nun ön plana çıkartılmasına karşıyım arkadaş.
Napayım Diesel kardeş.Bende istemem tartışmalar yapmayı ama biri yaşına bak felan derse ki ben 19 yaşındayım çocukta değilim bende suskunluğumu bozarım.Her söze verecek karşılığım var bu donanıma sahibim.Ama karşımdakine bakmam gerekiyordu önce haklısın bundan sonra öyle yaparım ;)
Yaşına başına bakmadan milletin dini duygularını kullanarak , Ulu Önder'i dinsiz lanse eden bir yerden bitme , bana cevap verecek donanıma sahip değildir ufaklık. Git kumdan kale yap sen.
Msn'de gördüğü iletileri hafızasında saklayıp bana laf çarpmaya çalışıyor , hey Allah'ım ya kimlerle muhatap oluyorum :)

Son düzenleme:

güzel arkdasım senle sabaha kadar da bu konu hakkında tartışmaya kalksak senkendi cıkarına uyacak kelimeleri secip önüme atacaksın bende karşılık verecem yorma beni sana cvp verememek den deyil ugraşmak istememekten benim kisi...

güzel arkdasım senle sabaha kadar da bu konu hakkında tartışmaya kalksak senkendi cıkarına uyacak kelimeleri secip önüme atacaksın bende karşılık verecem yorma beni sana cvp verememek den deyil ugraşmak istememekten benim kisi...
Hay hay kardeşim , herkesin herkese verecek cevabı vardır elbet. Selametle...

©ﻕΞתς яΞiš;2247383' Alıntı:
Hay hay kardeşim , herkesin herkese verecek cevabı vardır elbet. Selametle...

aynen öyle kardeşim,, kardeşim diyorsam bi kaç kelime edip beni boza bilecegini düşündügüm içindeyil yüregindeki kan kırmızısı bayrak için.. selametle

hocam sana da iyki bişey dedik öyle anlama dedik iykide bastıra bastıra
ben ztn beni bozdugunu düşünmüyorum sana sadece uzun uzun yazışacaz sen cvp vereceksin ben karışılık verecem yorma beni bozacagını o yüzden geri çekildigimide düşünme dedim ama sen ucmuşsun bile

Arkadaşlar kişiselleştirmeyelim konuyu

hocam sana da iyki bişey dedik öyle anlama dedik iykide bastıra bastıra
ben ztn beni bozdugunu düşünmüyorum sana sadece uzun uzun yazışacaz sen cvp vereceksin ben karışılık verecem yorma beni bozacagını o yüzden geri çekildigimide düşünme dedim ama sen ucmuşsun bile
Yukardaki yazımda aynı şeyi söylüyor zaten :)
Biraz daha açarak , sadeleştirerek yazayım istersen , anlarsın diye düşünmüştüm pardon :)

edit.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Konu Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri