Ülkücüleri Sevmeyen Faşist Sayan Zihniyetler !! Girin Bu Konuya...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Ülkücüleri Sevmeyen Faşist Sayan Zihniyetler !! Girin Bu Konuya...

Ben eskiyi bilmem eskide yaşamadım. Ama günümüzde ülkücülerin ülke için bişi yaptıklarını düşünmüyorum.

Anca üniversitelere ellerinde döner bıçakları kız kavgasına gidiyolar. Sokakta onlardan birine bi laf attım mı öldün zatenn. Bunun nesi İslamiyete sığıyo bilmiorum.

Yanlışsam düzeltin :)

ßursa üLkü OcakLarı MakSuT ßa$kaN :D xD
Y.seLim Ovası ßozkurTLarın YuvaSı xD

Ben eskiyi bilmem eskide yaşamadım. Ama günümüzde ülkücülerin ülke için bişi yaptıklarını düşünmüyorum.

Anca üniversitelere ellerinde döner bıçakları kız kavgasına gidiyolar. Sokakta onlardan birine bi laf attım mı öldün zatenn. Bunun nesi İslamiyete sığıyo bilmiorum.

Yanlışsam düzeltin :)
Yanlışsın , düzeltiyim bacım.
Videoyu izlemeden yorumlara bakarak yorum yapmışsın besbelli.
Şu ülkücüler lafını kullanmayın ya , 3-5 çapulcunun yaptığını bütün ülkücülere ve Ülkü Ocaklarına lanse etmeyin. Okudunmu üniversite ? Nerden biliyorsun ? Kulaktan duyma sözlerle karalamayın artık yeter. Bana da derlerdi Gazi Üniversitesi'nde şöyle ülkücüler var , küpeliyi , top sakallıyı dövüyorlar , kesiyorlar. El ele oturamıyor dolaşamıyor sevgililer. Ohooo daha bir dünya karalama. Gittim , Gazi Üniversitesi'ne gittim , Ankara Ocak adına. Kampüse girdim top sakallısı , sevgilisiyle sarmaş dolaş oturanı , uzun saçlısı , küpelisi , her cinsten teyyare mevcut. Okulun reisine sordum böyle böyle diyorlar ne iş kardeş dedim , '' tek sıkıntı çektiğimiz konu zaten bu , herkes kulaktan duyma laflarla bakıyor bize '' cevabını aldım. Ha yokmu bunları yapan ? ; elbette var , ama onlar kendini ispat etmek için uğraşan serseriler. Ülkücü değil yani. Sizin yaptığınız yanlış bu. 300 kişi birden , Üniversite kampüsünde Ülkücü Yemini edince , işte bunlar sallamayla adam keser , silah kullanır diye düşünüyorsunuz. Git yarın birgün Gazi Üniversitesi'ne kendi gözünle gör.
Kim ne derse desin , gerçek Ülkücüler ; Orta Asya'dan kalan mirası sürdürmektedir. Bizim gibi köklü bir kültüre sahip olmayanların da haset gütmeleri son derece normaldir. Doğal karşılıyorum :)

Son düzenleme:

Ben yorumlara da bakmamıştım.

Sadece gördüklerimi sölemek istemiştim genellemişim afedrsin.

Kulaktan dolma bilgiler değildi bnmki. Bi akrabamızı baya bi dövmüşlerdi. Çocuk kaçtı burdan. Çok tanıdığım var abimin arkadaşları sözde ülkücüler her kavgada maşallah onlar var o yüzden sölemiştim :)

Ben yorumlara da bakmamıştım.

Sadece gördüklerimi sölemek istemiştim genellemişim afedrsin.

Kulaktan dolma bilgiler değildi bnmki. Bi akrabamızı baya bi dövmüşlerdi. Çocuk kaçtı burdan. Çok tanıdığım var abimin arkadaşları sözde ülkücüler her kavgada maşallah onlar var o yüzden sölemiştim :)
Konuşma üslubun için teşekkür ederim.
Ha işte bahsettiğim serseri grubuna o kişiler giriyor. Esnafdan haraç toplar , biz Ülkü Ocağından geliyoruz der , biriyle kavga eder '' teşkilattanım , ülkücüyüm akıllı ol '' der. Emin olun o serserilerin bizim içimizde yeri yok.

Türküz...Türkcüyüz...Ülkücüyüz...

evet milliyetçilik faşizmse bende faşistim..çok güzel....

ne zulüm ne çile ne de ihanet,
bize kutlu yolda dava gerek,
ne nam ne şan nede şöhret,
bize canımızı alanlar gerek.

bak alperenlerin kaldı öksüz yetim kimsesiz,
selama durmuş sana hayallerindeki güvercinlerin,
içindeki ateş göklere sığmaz yüreklerin,
yolunda davayı sürdürecek erler gerek,

Bu vesileyle büyük Reisi anmak istedim...
Çalışmanız mükemmeldi reis.. Emeğinize sağlık...

Reisim emeğinize ve Yüreğinize sağlık.

Ülkücülere faşist demeyen biri bile olsa sizin bu despot tavrınızdan ötürü sadece faşist der. Önce karşınızdakiler birer insan bunu görün ve insanca davranın.Zıt görüşlere saygısı olmayana faşist değilde ne diyecek insanlar?

Ülkücülere faşist demeyen biri bile olsa sizin bu despot tavrınızdan ötürü sadece faşist der. Önce karşınızdakiler birer insan bunu görün ve insanca davranın.Zıt görüşlere saygısı olmayana faşist değilde ne diyecek insanlar?
Önce bir faşistin anlamını öğren arkadaşım. Şu videoyu izleyipte sert tavır yapmışsınız , saygısızlık yapmışsınız diyen ilk insan seni gördüm. Tebrik ederim seni her babayiğidin harcı değil bu. Acilen bir edebiyat ve anlama tekniği derslerine ihtiyacın var birader ;)

Ben senden çok daha fazla ideolojik terimleri bilirim ve hepsini senden yakından izlerim sen merak etme.İkinci olarak videoyu izlemedim yorumlarınızdaki sertliğe yorum yaptım.

Her üye ve her vatandaş önce insandır.İnsana saygı duymak zorundasın.Bu ülke tüm insanlarıyla eşit ve değişilmez haklara sahip devrimler yapılmış bir ülkedir.Bu sebeple sen ve hiçkimse hiçbir yerde insana insandan başka biri gibi davranamaz.Bu Mustafa Kemal ilke, devrim ve düşüncelerine göre suçtur.

ülkücüleri severim savundukları seyler benim savundugum seylerdir cogunlukla
tek bi şey haric...
video yu izleyemedim ama kendi kişisel düşüncelerimi ülkücüler hakında söyleye bilirim
ülkücülerin en büyük hatası ön yargılı olması milletine vatanına baglı okey hiçkimseye vatanının tek bi parca topragını vermez o da tamam... ama onlarda işin içine dini karıştırıyolar bi bakıma onlarda osmanlı devletinin yanlışlarını hatalarını kabullenmiyor son zamanlarındaki
sadece osmanlının en güçlü zamanındaki olup bitenleri kendine kalkan ediniyo...
vatan millet bayrak sancak tm tek sorun bi kaç tozlu pencere

ülkücü zihniyet engellenemez :) daima arkasındayım vatanımı cok sewıyorum milliyetçiyim ve ülkücüyüm bununlada gurur duyuyorumm :)

Biz ülkücü değiliz Sevmiyomuyuz vatanımızı ? :)

yapmayın Allah aşkına takım tutar gibi :)

Bunu söyledin ya sana da faşizmi bilmiyor derler artık.Ülkücü olmayanı dışlamak faşizm değilmiş öyle diyorlar. :):)

Ben senden çok daha fazla ideolojik terimleri bilirim ve hepsini senden yakından izlerim sen merak etme.İkinci olarak videoyu izlemedim yorumlarınızdaki sertliğe yorum yaptım.

Her üye ve her vatandaş önce insandır.İnsana saygı duymak zorundasın.Bu ülke tüm insanlarıyla eşit ve değişilmez haklara sahip devrimler yapılmış bir ülkedir.Bu sebeple sen ve hiçkimse hiçbir yerde insana insandan başka biri gibi davranamaz.Bu Mustafa Kemal ilke, devrim ve düşüncelerine göre suçtur.
Videoyu izlemeden yorum yapmış olman daha bi anlamsızlık teşkil etmiş. Yorumlarda herhangi bir tartışma yaratn ve sertlik çıkaran bir yorum göremedim ben nedense.
Kendini çok birşey biliyormuş sanan insanlar hiçbirşey bilmiyor demektir. Şunu da söylemeden geçemicem aramızda tecrübe ve yıl var ;) Ben günün her saati siyasetin içindeyim birader buna emin olabilirsin.
Sende şu tipik devrimcilerdensin anladığım kadarıyla , hani Mustafa Kemal Atatürk'ün arkasına sığınıp , O'nun devrimini , deniz gebermiş devrimiyle bir tutan kişilerdensin büyük bir ihtimal. İnsana hayvan gibi davranan yok zaten , yorumlarda son derece ılımlı havada gitmiş nerden türettiyse sert yorumu o da meçhul tabi !

ülkücüleri severim savundukları seyler benim savundugum seylerdir cogunlukla
tek bi şey haric...
video yu izleyemedim ama kendi kişisel düşüncelerimi ülkücüler hakında söyleye bilirim
ülkücülerin en büyük hatası ön yargılı olması milletine vatanına baglı okey hiçkimseye vatanının tek bi parca topragını vermez o da tamam... ama onlarda işin içine dini karıştırıyolar bi bakıma onlarda osmanlı devletinin yanlışlarını hatalarını kabullenmiyor son zamanlarındaki
sadece osmanlının en güçlü zamanındaki olup bitenleri kendine kalkan ediniyo...
vatan millet bayrak sancak tm tek sorun bi kaç tozlu pencere
Ülkücülerin görüşlerini seviyorum diyorsunda bir düşüncemizi atlamışsın onun için dini karıştırmamıza takmışsın kafayı...
Bizde birde şu vardır , ''Vatan sevgisi İmandandır.'' ;)

ülkücü zihniyet engellenemez :) daima arkasındayım vatanımı cok sewıyorum milliyetçiyim ve ülkücüyüm bununlada gurur duyuyorumm :)
;)

Ülkücü olmayan vatanını sevmez diye mi yazmış birisi ?
Bunu söyledin ya sana da faşizmi bilmiyor derler artık.Ülkücü olmayanı dışlamak faşizm değilmiş öyle diyorlar. :):)
Sen gerçekten faşistin kelime anlamını öğren abisi ;)

[/B]
Ülkücülerin görüşlerini seviyorum diyorsunda bir düşüncemizi atlamışsın onun için dini karıştırmamıza takmışsın kafayı...
Bizde birde şu vardır , ''Vatan sevgisi İmandandır.'' ;)

benim vatan sevgim imanımdan gelmiyo bu sizden daha az vatanımı sevdigim anlamınada gelmez asla sen gucunu bişeyden alırsın ben başka bişeyden....
ben sadece bu olaylara dinin karıştırlımasını sevmiyorum yada osmanlının mükemmel oldugunu bak bizim atalarımız mükemmeldi şimdi herşey öyle deyil demenizi sevmiyorum
BANA atamdan bahsedilecekse ATATÜRK ümden bahsedilsin
bana din den bahsedilecekse onun yeri cami orda bahsedilsin... millii savunmamızda laik ligimizde toprak vatan aşkımızın içinde deyil diyeceklerim bu kadar gerisi tefaruaat

Son düzenleme:

benim vatan sevgim imanımdan gelmiyo bu sizden daha az vatanımı sevdigim anlamınada gelmez asla sen gucunu bişeyden alırsın ben başka bişeyden....
ben sadece bu olaylara dinin karıştırlımasını sevmiyorum yada osmanlının mükemmel oldugunu bak bizim atalarımız mükemmeldi şimdi herşey öyle deyil demenizi sevmiyorum
BANA atamdan bahsedilecekse ATATÜRK ümden bahsedilsin
bana din den bahsedilecekse onun yeri cami orda bahsedilsin... millii savunmamızda laik ligimizde toprak vatan aşkımızın içinde deyil diyeceklerim bu kadar gerisi tefaruaat
Hımmm...
Bu ülke Allah Allah nidalarıyla cenke gitti. İman gücüyle kazanıldı savaşlar. Seyit Onbaşı'nın hikayesini hiç mi bilmezsin ? O kadar ağırlıktaki bir mermiyi mucize olmadan hiçbir insan kaldıramaz. Çanakkale Zaferi'nde Anzak askerleriyle beraber mevzide askerlerimizin namaz kıldığını hiç mi duymadın ? Vatan sevgisi İman'dandır arkadaşım. Bu ülkenin dini İslamiyet ise bu vatanda din konuşulacak ! Senin din karışmasın olayını isteyip istememen hiçbir anlam ifade etmiyor. Atatürk'ün yeri hepimizin gönlünde ayrıdır. Ama şanlı Osmanlı Devleti'ni unutamazsın. Seni bilmem ama benim atam hem Osman Bey , hem Selçuklular , hem Karahanlılar vs... hem Atatürk.
Laikliği dinsizlik yaptı sizin gibi zihniyetler... Yazıklar olsun diyorum ve dinsiz kimselerle polemiğe girmemeye çaba gösteriyorum.
Allah hidayet versin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri