üfff be şu kıza bak :D

LazTurk53

Kayıtlı Üye
arkadaş şöyle bir manitamız olmadı, kızada türkçe yorum yapmışım :D

NYDt4.jpg

---> üfff be şu kıza bak :D

gecenin bir vakti forumda gezinirsem yanlis okurum tabi. su kiza bakmis, bende su hiza bak diye okudumda actim konuyu :)

ya maksat matrak olsun diye açtım, kızlada dalga geçtim :D onu sizler ile paylaşayım dedim :D yoksa benim kızlar ile işim olmaz pehhh

supermen realde goruyum ayarlıyamassam 2 dakıkada . 1000tlnı alırım :D
goremeyecegımız ıcın kız yabancı sorun yok ;) [T.T]

hep diyorum herzamanda diyecegim, bizim Turk kizlari daha guzel. :)

kiskanclik olsa, ben daha guzelim derdim :) ama gercektende ya turklerin yani turkiye topraklarinda yasayanlarin iri ve koyu renkli gozleri yeter... :) yabancilardan bir muddet sonra insan SIKILIYOR...
Bizde insanlar farkli farkli birbirine benzemiyor ama mesela hollandada (burda yasadigim icin burdan ornek veriyorum) hepsi birbirinin aynisi, tamam cok guzeler fizikleri kendileri filan ama hep ayni tarz insan goruyorsun birbirinden farki yok buda SIKIYOR insani.

hatun güzelmiş derken genelde yabancılar suratsız ve tipsiz olur birçoğu. ondan dedim :D sakin olun türkler güzelde çekilmiyorlar ;)
Yabancılar çok rahat çokta iyi anlaşıyoruz hani :D understand that I am hesabı :D

Teyy Allahım ya :D zevkler ve renkler tartışılmaz :)
ultimately important to agree :p:p

ya maksat gırgır, şamata olsun diye açtım, orda yabancı kızla dalga geçtim, bakalım türkçe biliyormu diye.

diğer bir kızın profilini açtım benim türk olduğumu anladı bana salam dedim :D bende ALEYKÜMSELAM dedim, kız ALEYKÜMSELAM nedir dedi ? bende ALLAHIN selamı dedim :D

bu arada site adresi istemeyin benden reklam yasaktır.

bizim türk kızları yabancı kızlardan daha güzeldirler, bizim türk kızları çiçektir çiçek ama türk kızlarından bir tek şikayetim var çok havailer, havalarından geçilmiyor. :D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri