tuzlu kahve ictim.

sir.altan

Kayıtlı Üye
..ramazan bayramindan bir kac gun evvel turkiyeye tatile gitmistik,bayramin ikinci gunu gezmeye cikacagiz,bayram arifesinde hatunun yasli abisi ve yengesini ziyaret edelim dedik,gittik abi evde yenge,fitre vermek icin bir yere gitmis,epey sohbet ettik sonra yengede geldi biraz yorulmus,ne icersiniz cay kahve filan dedi,ben her gun saat 3.00 de bir bardak nesscafe icerim nesscafe dedim,hatun yenge sen yorgunsun ben yapim deyip mutfaga gecti,kahveyi sutu bulmus,sekerde onundeki kucuk kavonozlardan birinde,bir kasik da seker atiyor,hadi afiyet olsun diye kahve onume geldi,kahve saatim gecti,canim cok kahve istiyor hemen bardagi kapip buyuk bir yudum aldim,aldim ama aneeey kahve sekerli degil tuzlu,hatun bilmeden seker yerine kahveye tuz atmis....hep beraber iyice gulduk,keske bu tuzlu kahveyi seni istemeye geldigimiz gun yapsaydin diye sakadan takildim.

....bir aksam uzeri evde oturuyoruz,yani baldizin evinde misafiriz damadi telefon etti,birazdan gelip sizi alacagim,yakinda askeriyenin guzel bir kampi var oraya gidecegiz,cay kahve filan iceriz,kendisi eski asker,biz hazirlandik,bir telefon daha geldi kapiya yaklastim asagi inin dedi,asagi indik sokak dar, hava yavasca kararmaya basliyor,bir araba geldi kapinin onunde durdu sofere baktim damat gibi biraz sakalli,gittim arabanin kapisini actim,bu arada arkaya bir araba daha geldi,ondeki arabadaki surucu arkaya git amca arkaya git diyor,arkadaki arabadanda damat buraya gel eniste diyor,ondeki sofere baktim bu bizim damat degil,megerse adam bizim apartmanin karsisinda oturan komsuymus,otopark kapisi otomatik remotla acildigi icin durmus,neyse biz damadin arabasina bindik adamda apartmanin otoparkina girdi,arabadan cikinca oda gulmeye basladi,askeriyenin cay bahcesine gidene kadar bir hayli gulduk.

.....evdekiler yarin kahvaltiyi disarda yapalim dediler.olur dedim ama faturayi ben odeyecegim,anlastik 5 kisilik masa
ayrildi,sabahleyin yuruyerek restoranta gittik,bosnak restoraniymis,neyse masamiz donandi,guzel bir kahvaltu aldik karnimiz doydu,yegen hanim eniste kahvede icelimmi dedi okey dedim.garson geldi. yegen hanim elinde cep telefonu garsona bir numara sordu,yazar gibi bir seyler yapti..ben orta icerim dedim,biraz sonra digerlerinin kahvesi geldi kucuk fincan turk kahvesi,sonra garson benim yanima geldi tepside iki fincan kahve var,kendi kendine soyleniyor adam,amcamim kahvesi ortaydi,yok ya az sekerliydi filan,hah tamam amcanin kahvesi ortaydi deyip fincani masaya koyarken elinden dusurdu.tabi bende bir karis havaya zipladim,once pantolonuma baktim kahve geldimi diye bir sey yok,karsimdakiler kis kis guluyorlar,bir yandanda telefonla video ya almislar,baktim masada kahve yok,fincana sert kahverengi dondurulmus bir sey koymuslar bakinca kahve gibi gorunuyor,fincandan o dondurulmus dondurma gibi sey masaya firladi,garson heyecanli bana bakiyor kizmadin degilmi amca diyor,bir kac dakika sonra klip tum tanidiklara gitti,buraya ilk defa gelene boyle bir kahve sakasi yaparlarmis,yegen hanimda biliyormus hadi enistemede yapalim demis.

...istanbulda misafiriz sabah kahvaltisi yapacagiz,hatun git ekmek al gel dedi,cavdar ekmegi olsun dedi5-6 dakika yurursem firin var,daha kisa mesafede bakkal var,ben tembellik edip bakkali sectim yurudum,dilimli paketlenmis cavdar ekmegi,gramini bilmiyorum,birde gazete alip bakkalciya uzattim adam ekmegin bar kod,una bakiyor bulamiyor galiba 6,5 lira dedi verdik parayi aldik,hmmm bayagi pahali ekmekmis be dedim.
...aradan zaman gecti kucuk bir tatil yerine gittik,sabah kahvalti yapacagiz hatun yine ekmek al dedi ama cavdar ekmegi olsun,hmmmm burda firin var biliyorum gittim iki tane cavdar ekmegi aldim adam makinede dilimledi,cuzdanima bakiyorum bir 10 lira var birde 20 lira himmm iki ekmek icin 10 lira yetmez diye dusundum ve 20 ligi firinciya uzattim adam 10 lira geri verdi,bende parayi kaptigim gibi firindan cikip hizli hizli yurumeye basladim bir yandanda iki ekmek 10 liraya ucuzmus diyorum,arkamdan birisi abi abi abi diye sesleniyor donup baktim,firinciymis geri dondum abi ya paranin ustunu almadin deyip elime bozuk paralari verdi,burda ekmek 3 liraymis...istanbuldaki pahali ekmegin fiati kafada kalinca burdada kafa karismis benim.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri