Tuylerinizi urpertecek...

Arkadaslar.Bu olay tamamen basimdan gecti.Annemi 2 yil once kaynetmistim.Olum yil donumunde babamla mezarliktan donmustuk.Sana bi suprizim var dedi babam.2 Tane Cd.Taktik birini.Annemin bana hamileyken babamla vidyosu vardi.Cok duygusaldi.Aglamistim.ilk Cd bitmisti.Hevesle 2.yi takarken babam tum gucuyle elime sarildi ve yapmacik bi gulumsemeyle.O bos Cd dedi bana.İcime bi kusku dogdu.Gece kalktigimda gizlice Cd yi almistim.Cd yi taktigimda annem vardi.Duygusal bisi snmistim.Cd de annem bana:
-O hala orda mi diyodu.
Korkmustum anlamamistim.sonra
-Cabuk kapat geliyor.dedi
Saskinlik icerisinde kapattim.Korkuyordum.Babam uyanmisti yanima geldi.Su icmeye kalkmistim dedim.Cd yi yerine koydum.
ARKADASLAR SİZCE OLULER İLETİSİME GECBİLİYORMU?ANNEM NEDEN BABAMDAN KACMAMİ İSTİYOR? O BABAM DEİLMİ ? ACABA ANNEMİ BABAM.Mİ OLDURDU? BU OLAY DUN OLDU SUAN DAHA SOKUNDAYİM.CD YE Mİ BAKAYİM.BABAMDAN MU KORKAYİM.COK TİRSTİM LUTFEN YARDİM

---> Tuylerinizi urpertecek...

sana inanıyorum bazen doğa üstü olaylar olabiliyor sevdiğim kız 4 yıl önce öldü yaklaşık iki yıl önce bi kızla konuşmaya başladım ve telefonuma onun telefonunda beni bu kadar çabukmu unuttun yazılı bi mesaj geldi annesine telefonu duruyormu diye sorduğumda telefonu duruyor ama hattı kapandı dedi ama mesaj onun numarasından gelmişti

Ben annemin kac yil onceden bnm icin cektiginden korkmadim.Zaten.Neden babam izlememe izin vermedi.Annem neden babamdan kacmami soyluyor.

Cd yi izle bence. Ben olsam izlemistim bile...

Belkode sorularinin cevabi o cd dedir.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri