Tuvalete 20TL DÜŞÜrseydİn Alirmiydin

Tuvalete 20ytl DÜŞÜrseydİn Alirmiydin

• çok cimriyimdir alırım valla :D

Oy: 44 31.7%
  • bilmem

Oy: 27 19.4%
  • iğrenç düşen milyar dolar olsa almam

Oy: 52 37.4%
  • diğer

Oy: 16 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    139
üstüne qüzel bir şifon ckerdim.ßir kaqıt parcası icin deqmez ha derseniz okaqıt parcasını buLamayanlarda vardır..Allah YardımcıLarı olsun derim;)

Heralde elimle almazdım sopa gibi bişe ile almaya çalışırdım sonra yıkardım parayı falan sonra hemen sakız alırdım o parayla temiz paraları alırım ben :D

eLdiven tAkarım fIrça kUllanırım bİşiy yApıp aLırım iHtiyazım oLmasa bİle nAsıl dÜşürdüm dİye aLırım :)

iyyy.. cebiMDeKi Son kuRuŞ oLSa YineDe aLMaM hiÇ düŞüneMiyoRuM KenDimi hahaha iĞRenÇ keSinLiKLe aLMaM ..

Biraz ince düşünmek lazım. O 20 YTL yi kazanmak için akşama kadar lağım içinde çalışan ve o şekilde eve ekmek götürenler var. Henüz parayı hazır yiyenler tabiki paranın değerini bilemezler.
Bide şu var. Üzerinde Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusunun resminin bulunduğu bir paranın orada kalmasına kaçınız razı olabilir.

gözümü kapatırdım yüzüme maske elime eldiven ve fırça ve iş başına:) heheh bi yandanda düşünürdüm neden 20 liranın demiri yok diye...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri