Türk'üm diyen herkesin Türk Dili'ni Bilmesi Ve Kullanması Şarttır Diyenler Fan Club

endLesS

Webmaster
Sende GEL TÜRK TÜRKÇESİ KULLAN!
ÖZENME ÖZENDİR!

4601_176465755229_176464780229_7001185_1560383_n.jpg

4601_176465760229_176464780229_7001186_98749_n.jpg

5933_109484947979_677677979_2103057_6682704_n.jpg

4851_92032662759_738072759_1790910_6736067_n.jpg

55331055813490128166956.jpg

Dil, milli kültürün ilerlemesi ve yayılmasında önemli bir araç olduğu gibi, milli duygunun gelişmesinde ve bağımsızlığın korunmasında da önemli bir etkendir. Bu sebeple, Atatürkçülükte, milli kültürün, bağımsızlığın, milli bütünlük ve toplumsal barışın korunması, sürdürülmesi için, milleti oluşturan kişiler arasında konuşulan dilin, birbirinden farklı olmaması, sade, anlaşılır ve zengin olması gereklidir. Türk'üm diyen herkesin Türk Dili'ni bilmesi ve kullanması şarttır. Türkçe'nin en büyük koruyucusu, geliştiricisi eşsiz liderimiz ATATÜRK'ün dediği gibi" Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk Milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır." Bu uğurda mücadeleye devam...

KuRuCu : endLesS

Gönüllülerimiz - Yoldaşlarımız :
UykuCu
RaPizM^^
basket1907
ballı.kurabiye
Veda
.HappineSs.
kunt1o
FairytaleG.Bad
dark_angel
_YORGUN_
ashli
| MatmazeL |
Jiminimone
DiReNiS

FatoSS
pelin's world
Du Karmen
~ мяś.ĉћáτŁáќ
mLq'Sy
CimCime66
WeLaT_SeRHaT
` RaPiMisT ~
Ocean_Vvide
DeriN ~

ultra_merve
pitbulljuu
aysima_
AZeRHaN
` βэγzα '
REiSS
GokTurk
Yitirilen
...
videocum
-Gamze
Sch0tiky
SinekValesi
duygusuz
~ Maktûl ~
metin2ci2
yakamozaik
' Kors@N
♥ ԼคԼ ♥
'birgül
eternal
bluee​
Sagittarius​
Nickotine

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Türk'üm diyen herkesin Türk Dili'ni Bilmesi Ve Kullanması Şarttır Diyenler Fan Club

Beni yaz :)

---> Türk'üm diyen herkesin Türk Dili'ni Bilmesi Ve Kullanması Şarttır Diyenler Fan Club

beni eklermisin melih..

Türkcemiz TurkcheLesmesn :cool:

Eklendiniz :)

benide yazarmısn

Ben de varım...

Ekle Melih.

Benide ekLe meLih

ekledım kardesım :)

benide yazarsan sevinirm..

melihh benide ekle cnm

Benide eklersen sevinirim...

ve beni de lütfen xD

Benide yazabiLirmisin?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri