Türklerin dini??

valla kardeş...ben tartışma bölümünde onla ilgili bi konu açtım..emo ayağına özentilik adına yazı dilini değiştiriyorlar...

Sizlere yazık beyninize bu din empoze edildi. Doğuştan din hanenize islam yazıldı, size fikriniz sorulmadı. Siz hiç düşünmeden sorgulamadan kabul ettiniz herşeyi!!!!
ben de böyleydim bir zamanlar ama artık aydınlandım. İsterim ki herkes aydınlansın. Bu dünyada din adına bir sürü katliamlar yapıldı... Rahip, hristiyan,ateist,savcı,gazeteci öldürüldü. Ben hümanist bir insanım din güzel bir şey olsa herkes mutlu olurdu. Siz İNANIRSINIZ biz BİLİRİZ

Bana gıcık kaptığınızı tahmin ediyorum. Çünkü bende müslümanken ateistlere gıcık kapardım, onların özenti olduğunu düşünürdüm... Yazdıklarınızı okuyorum gerçekten önyargılısınız birazda bilgisiz.

Lütfen bu yazdıklarımdan sonra hakaret içerikli ileti yazmayın. Çünkü kötü bir amacım yok. Sadece düşüncelerimi paylaşıyorum, umarım sizleri kırmamışımdır zaten istemezseniz bir daha birşey yazmam.

Saygılar...

hakaret olmaz sonne sen firavununun hikayesını bılıyomusun ? hatta fıravunun secde ederkenki fotoları var canını verırıken ingılterede olması lazım ama islamıyetın yayılacagından korktukları için gızlı tutuolar

neyse

firavun örnek olur inşALLAH

Sizlere yazık beyninize bu din empoze edildi. Doğuştan din hanenize islam yazıldı, size fikriniz sorulmadı. Siz hiç düşünmeden sorgulamadan kabul ettiniz herşeyi!!!!
ben de böyleydim bir zamanlar ama artık aydınlandım. İsterim ki herkes aydınlansın. Bu dünyada din adına bir sürü katliamlar yapıldı... Rahip, hristiyan,ateist,savcı,gazeteci öldürüldü. Ben hümanist bir insanım din güzel bir şey olsa herkes mutlu olurdu. Siz İNANIRSINIZ biz BİLİRİZ

Bana gıcık kaptığınızı tahmin ediyorum. Çünkü bende müslümanken ateistlere gıcık kapardım, onların özenti olduğunu düşünürdüm... Yazdıklarınızı okuyorum gerçekten önyargılısınız birazda bilgisiz.

Lütfen bu yazdıklarımdan sonra hakaret içerikli ileti yazmayın. Çünkü kötü bir amacım yok. Sadece düşüncelerimi paylaşıyorum, umarım sizleri kırmamışımdır zaten istemezseniz bir daha birşey yazmam.

Saygılar...

sen bir yol çizmişsin..ne diyebiliriz...demek katledilenler hristiyanlar,rahipler,ateistler haa...iyiki bana sorulmadan din haneme İSLAM yazılmışş..bana sorulsaydı belki hata yapıcaktım...sana hayatında başarılar diliyorumm...bizim amacımız kimseyi kırmak değil....hak yolu doğru yolu bulma da yardımcı olmak..daha çocuksun

hakaret olmaz sonne sen firavununun hikayesını bılıyomusun ? hatta fıravunun secde ederkenki fotoları var canını verırıken ingılterede olması lazım ama islamıyetın yayılacagından korktukları için gızlı tutuolar

neyse

firavun örnek olur inşALLAH

Bana firavunun ismini ver müslüman olayım.

Saygılar...
doğrusu ben yaşını çok merak ediyorum. sana bugün gereken herşeyi söyledim daha başka birşey demicem buyur şuna bi bakıver.

Firavun isim değil ünvandır. Belli bir dönemde Mısır’a hakim olan ceberut bir sülalenin yöneticilerinden aldığı sıfattır.

Kimsenin inanç sistemine karışmaya kimsenin hakkı yok ki ! Türklerin dini müslümanlık diye de bişey yok evet ben müslümanım ve bununnla gururu duyuyorum ama bu başkaısnın inancına saygı göstermeyeceğimizi göstermez..

Bir müslüman Kuran'ı onaylamak için Tevrat'ı kullanıyorsa, Tevrat tahrif olmamış demektir. Tevrat tahrif olmadıysa, haktır. O takdirde islam dinine ve Kuran'a gerek yoktur.

Tevratın işime gelen yeri doğrudur, gelmeyen yeri tahrif edilmiştir diye bir şey olur mu? Neresinin tahrif edildiğini nereden biliyorsun? Sağlam yerleri neresi, nereden biliyorsun?

Bir de tarihi gerçekleri bulmak için iki tane insan uydurması ve gerçeklikleri hakkında en ufak bir delil bile olmayan iki tane kitabı (Tevrat ve Kuran) kullanmak, ne kadar bilimseldir, ne kadar inandırıcıdır?

Kuran'da anlatılan firavun gerçekte yoktur, çünkü Kuran'da anlatılan olayları tarih bilimi zaten onaylamıyor.

Yukarıdakiler Firavun hikayesine yapılmış, çok sevdiğim bir forumdaş ağabeyimin yorumudur.

Saygılar...

sonne BİR MÜSLÜMAN OLARAK gercekten üzülüyorum neyse her koyun kendi bacagından asılır mantıgı var sende heralde ahırette bulusmak ümidiyle gülümserim sanahahaha

Bu arada çok açık görüşlü ve saygılı olduğunuz için teşekkür ederim. Hoşgörülü olmak çok güzel birşey ve sizde buna sahipsiniz:106:

dimimiz hoşgörüyü tavsiye ediyor bizde dinimizin vecibelerini elimizden geldiğince yapmaya calısırıoz sonne

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri