Turkıye Yarı FınaLde Ne Yapar ?

Turkıye Almanya Macını Kım Kazanır ?

• Turkıye FınaLdeeeee

Oy: 164 88.6%
  • Almanya FınaLde

Oy: 21 11.4%

• Kullanılan toplam oy
    185
alamanya finale hazırlanıyoz die başlık yapmış bizi destekleyecekler herhalde(avrupayı uynadıracagız)

14 futbolcumuz kaldı sakatlık ve cezalılar yuzunden zar zor maç çıkarcaz dier maçlara benzemez bu topu ayağında tutan oyuncularımız kalmadı oyunu soğutup almanya topu aldığında baskı kurmamız gerek orta sahada topa basıp geride top çevircez yoksa almanya harcar bizi :(.ama finale çıkarsak full kadro ile çıkacağız almanyayı yenersek kupa %80 bizde.

yha emin değilim çünkü tuncay yok emre aşık yok nihat yok yha düşünebiliyomusunuz almanya gibi bi takımla oynicaz ve futbolcu olarak mevlüt diye biri var bu kadar önemli bi maçda ama allahım inş kazanırız , duaları eksik etmeyinn !!

iLk 11'e Cıkan OyuncuLarımız eLinden geLeni yapacaktır .

yok o sakat yok bu sakat dıe bırsey yok .

KaLan FutboLcuLarımız FormaLarını Gıyecek Ve TerLerini Dokecektır .

MevLütte ıyı Bır FutboLcu . ıyı futboLcu oLmasa mıLLı Takıma CagrıLmazdı .

tabikidee TÜRKİYE zaten almanların gözü korkmuş int.te okudum:D ama almanyanın da çıkması olanklardan biri ama ben milli takımımıza güveniyorum

bende türkiyemizin kazanacağını düşünüyorum gerçi bu iki kolu olmayan bir boksörün saha çıkıp kazanması gibi olacak ama olacak.. :)

kadrao bayağıı açık verdii işimizz zor ama tek yürek kazanmasıı

almanlarınnn kazanacağınıı düşünüyorumm amaa maçıı kolay kolay bırakmayızz yine de şansımız var

çünkü biz TÜRK 'ÜZ

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri