Turkıye Ceyrek FınaLde Ne Yapar ?

Turkıye Ceyrek FınaLde Ne Yapar?

• Turkıye Turu AtLar

Oy: 86 87.8%
  • Hırvatıstan Turu AtLar

Oy: 12 12.2%

• Kullanılan toplam oy
    98
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar kendimizi kandırmıyalım açıkcası iyi bir futbol oynadığımızı düşünmüyorum.çekleri yenmemiz kaleci hatasından ibaretti rusya gibi iyi bi futbol ortaya sermemiz gerek fakat bizim oyuncularımızda o yetenek ve inanç yok topu ayağında tutan topa orta sahada basan oyuncu lazım.mehmet orelyo(gülmeyin ismini nasıl yazcam bilmiom) cezalı durumda orta sahamız basamıcak kontra ataklarda vede Türkiyenin defansındaki zayıflığı cümle alem biliyor o kozu iyi kullancaklar ümidim Türkiyenin yenmesi ama bu çok zor bi olay butun iş tuncaydı bitior ardadan ve hamitden aldığı topları sakincene değerlendirirse eleriz Hırvatları benim düşüncem bu biraz uzun oldu ama gece gece yapcak bişi yok sıkıldım zaten :D

arkadaşlar kendimizi kandırmıyalım açıkcası iyi bir futbol oynadığımızı düşünmüyorum.çekleri yenmemiz kaleci hatasından ibaretti rusya gibi iyi bi futbol ortaya sermemiz gerek fakat bizim oyuncularımızda o yetenek ve inanç yok topu ayağında tutan topa orta sahada basan oyuncu lazım.mehmet orelyo(gülmeyin ismini nasıl yazcam bilmiom) cezalı durumda orta sahamız basamıcak kontra ataklarda vede Türkiyenin defansındaki zayıflığı cümle alem biliyor o kozu iyi kullancaklar ümidim Türkiyenin yenmesi ama bu çok zor bi olay butun iş tuncaydı bitior ardadan ve hamitden aldığı topları sakincene değerlendirirse eleriz Hırvatları benim düşüncem bu
kesinlikle katılıorum. ama yeneriz die ümit ediorum =) Yeneriz ya 70 milyonun ruhu yeter =)

kendinizi kandırıyosunuz hırvatistan güçlü bi takım ama belkide şans bizden yana idebilir...hırvatistan yener.

çek cumhuriyetini hiç yenememis euro turlarında ama yendi hırvatistanıda yenememis ama inşallah yener :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri