Türkçe Konuşan Joomla + 750.000 Den Fazla Grafik + Host-Domain (BY OKLAVA) Yapım Aşamasında

Nasıl Bir Paylaşım Olur Sizce?

• Güzel

Oy: 2 100.0%
  • Kötü

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

oklava

Kayıtlı Üye
Türkçe Konuşan Joomla + 750.000 Den Fazla Grafik + Host-Domain Lütfen Sabitleyin

ARKADAŞLAR JOOMLA TÜRKÇE KONUŞUYOR ANLAMAMAK İMKANSIZ LÜTFEN EMEĞİME SAYGI VERİN YA Bİ YORUM YAZARSANIZ BİLE BANA YETER. HER ŞEY KENDİ UPLOADIM .

LÜTFEN KONUYU KİLİTLEMEYİN DOSYALARI UPLOAD EDİYOM 2 GÜN İÇİNDE EKLİYECEĞİM LÜTFEN !!!!!!!

Ftp Link: http://dl03.chip.eu/download/5420dda6dd90381ff9782d90c6259acf/48e724d2/9504/FileZilla_3.0.0_win32-setup_2_.exe

Joomla Link:http://rapidshare.de/files/40608408/joomla.rar.html

Uploadımın Kanıtı:

Clik Art Link:

EASY PHP:http://download170.mediafire.com/dj5e9yvoew9g/c4419ykkhpz/EasyPHP-2.0b1.rar

DOSYALARIN ŞİFRESİ: www.duslerforum.org

Kendi uploadım olduğunun kanıdı şifrenin www.duslerforum.org olmasıdır arkadaşlar.

BY OKLAVA BURAYI KESİP KENDİ SİTESİNE ALINTI YAPANA BEDDUA ETTİM

Merhaba Arkadaşlar,

Şimdi sizlere nasıl ÜCRETSİZ bir HOST alınacağını Resimli Olarak Anlatıcam.

Öncelikle Ücretsiz Host hizmeti veren sitemize BURADAN giriyoruz.

ŞİMDİ BAŞLIYALIM.

1.) siteye girdikten sonra kutucukları alttaki resme göre doldurun
rresim1bw0.gif

2.) burada sitenin ismini yazın ben örnek olarak "denemesite99" yazdım.
ve kutucuklarını resme göre doldurun.

rresim2ug7.gif

3.) Artık siteniz hazır.şimdi bunu "co.cc" ile alıcağımız domaine yönlendirelim yani 2.Adım'a geçelim.
rresim3mi6.gif

[size=15pt]2.Adım (ÜCRETSİZ DOMAIN)[/size]

Merhaba Arkadaşlar,

Şimdi sizlere nasıl ÜCRETSİZ bir DOMAIN alınacağını Resimli Olarak Anlatıcam.

Öncelikle Ücretsiz Domain hizmeti veren sitemize BURADAN giriyoruz.

ŞİMDİ BAŞLIYALIM.

1.) sitedeki boş kutucuğa almak istediğiniz site ismini girin.sonra "Kullanılabilirliği kontrol et" tuşuna basın.
resim1io3.gif

2.) Ben deneme olarak "denemesite" yazdım.ve kullanılabilir durumda."Kayır işlemine devam edin" tuşuna basarak işlemimize devam edelim.
resim2kq4.gif

3.) sitede hesabımız olmadığı için yeni bir hesap oluşturucaz. "Şimdi bir hesap oluşturun" a tıklıyoruz.
resim3ak3.gif

4.) kutucukları alttaki resme göre dolduruyoruz çoğunu sallayın :)
ama e-mail adresinizi sallamayın neden derseniz sitede oturum açarken email adresinizi yazıyorsunuz yani kullanıcı adınız email adresiniz oluyor.

resim4qe0.gif

5.) sitemizi kayıt ettik.sitemizi somee'den aldığımız hosta yönlendirmek için "Kur" a basıyoruz.
resim5se7.gif

6.) burada 3.seçeneği seçiyoruz ve kutucukları alttaki resime göre dolduruyoruz. son olarak'ta "Kur" a basıyoruz. ve artık sitemiz hazır.
Herkese Hayırlı olsun.

resim6gw5.gif

[/quote]

:51:

Son düzenleme:
bu arada clip arta gerek yok o mkendi kod yazanlar içindir bilginize %60 tamamlandı joomlada

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri