Türkçe GönüLLüLeri

Çok kapsamlı bir kulüp kurmuşsun arkadaşım.Öncelikle emeklerin ve paylaşımların için sana minnettar olduğumu belirtmek isterim..

Bugüne kadar Türkçe için savaşıyordum, halende savaşacağım.Tek başıma değil, çok sağlam insanlarla Türkçe'mizi korumak için savaşacağız..

Bende sizlerleyim..

şu saçma sanal Turkche sözcüklerden bıktım gerçekten. ben çok mu düzgün yazıyorum? Tamam hatalarım var ama düzelicek zamanla. Hem birçok kişiden bin kat güzel Türkçe kullandığımın farkındayım zaten. şu 0-3 yaş grubu bebekler gibi konuşanlara uyuz oluyorum. Genelde emo özentileri bu Türkcheyi kullanırlar. adı üstünde özenti :) Özenti olmayın kendinize gelin.saçmalıklara özeniliyor anlamış değilim.

TURKCE MIZ TURKCHELEŞMESIN

türkçemizin bir eksiği yok. Eksiği olanlar saçma sapan yazanlarda.

beni de yazın :D

ekLendiniz..
oJe katıLıyorum sana. Şu emo denen Türkçe özürLüLerini de ayrıca çok komik buLuyorum.
GüLüyorum sadece :8:

benide eklermisin. ne kadar türkçem iyi olmasada emo memo gibi katletmiyorum tükçeyi en azından

ben de türkçe gönüllüsüyüm...ki daha önceden forumdakilerce önemsenmemiş çalışmam var...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri