"türbanlı emo" lar resimleri

türban konusunda fesatlığı nerden çıkarsakta ortalığı kızıştırsak_?

nerden nasıl bişiler yapalımki onları aşağılayalım..

ne yapalım ki onları her şekilde dışlayalım....

ne yaparsanız yapın,,kardeşlerimin ve benim başımdaki İFFET SANCAĞINI indiremeyeceksiniz...!!!!!

türban konusunda fesatlığı nerden çıkarsakta ortalığı kızıştırsak_?

nerden nasıl bişiler yapalımki onları aşağılayalım..

ne yapalım ki onları her şekilde dışlayalım....

ne yaparsanız yapın,,kardeşlerimin ve benim başımdaki İFFET SANCAĞINI indiremeyeceksiniz...!!!!!

ne diosn sen yha,knunun dsına çkmak yasak die uyarlmıştm bn,sn bi admin olarak bnu nasıl yaparsn?? snn söledklern tartısmaya sebep olabilecek seyler,yok sayıp fotoya yorumumu yapsam iyi ederm sanırım..
kesnlikle dalgasna çeklmiş fotolar deil bunlar çewremde çok görüorm bölelerni.. bi türbanlı emo muz eksikti tamam olduk --'

ne diosn sen yha,knunun dsına çkmak yasak die uyarlmıştm bn,sn bi admin olarak bnu nasıl yaparsn?? snn söledklern tartısmaya sebep olabilecek seyler,yok sayıp fotoya yorumumu yapsam iyi ederm sanırım..
kesnlikle dalgasna çeklmiş fotolar deil bunlar çewremde çok görüorm bölelerni.. bi türbanlı emo muz eksikti tamam olduk --'

birincisi ne diosun sen ya diye konuya giriş yapma...

ikincisi tamamıyla konuyla alakalıdır yazdıklarım.... konu dışında bir yazım yoktur...

tartışmak istersende bu konuyu tartışmak yasak değil,,buyur tartışmalar konusuna aç bir konu tartışalım...konuşalım... ;)

madem gerçek oldunu düşünüosun...
bi kerede şunu sor kendine o zaman
neyse konışmıcam ilgini çekerse buyur tartışmalara ;)

Forumun Türbanlılarından olarak varya küfredesim gelıyor yaa türbanında bi anlamı war be... ne acizsiniz yaaa:mad::mad: YA türbanın ne olduğunu bilmıo yada emo 'nun ne demek olduğunu Neye hitap ettiğini bilmıo...

YAZIK..YAZık....!:mad:

gerçekten çoK iğrenç gözüküyoLar ve maLesefki böyleleri vaR...
göRmesem inanmazdm ama Daha 2 gün önce gözümLe gördüm ve gerçekten çok şaşırdım yani ne deSem boŞh.......

Bu mesaja gülenler sizler zatı muhterem kişilikler acaba ahirettede böyle gülebilecekmisiniz böyle fikirleriniz savunabilecekmisiniz türbanlı kardeşlerimizle dalga gecmek hosunuza gidiyor biliyorum fakat bide kendinize onların yerine koyun pardon kime diyorum ya insanlıktan çıkmıstınız demi

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri