"türbanlı emo" lar resimleri

oJe

Bayan Üye

yorumsuzz!

n1420274727_49040_4262.jpg

n1420274727_49036_4521.jpg

n1420274727_49037_4757.jpg

n750549676_973054_1968.jpg

Karsı oLanların Bir Oyunu Diye Tahmin Ediyorum.

Cünki Böyle Acik Giyindikten Sonra Kapanmasının bi anLamı yok.

İyide bu işe türban neden karıstırılıyor bunlar kesınlıkle yalandan ibaret baslarına türbanı takıp türban takan kardeslerimize hakaret var burda biz türbanlı türbansız ayrım yapmıyoruz dikaktinizi çekeriz hepimiz bu vatanın evlatlarıyız

arkadaslar türkiyede nasil bilmem ama malesef burda öyle kapakikar var ki sahsen türbani neden taktuklarini anlamis degilim bazi aciklar bile onlarin yaninda cok kapali kalir yani bu resimler gercekde olabilir....

arkadaslar türkiyede nasil bilmem ama malesef burda öyle kapakikar var ki sahsen türbani neden taktuklarini anlamis degilim bazi aciklar bile onlarin yaninda cok kapali kalir yani bu resimler gercekde olabilir....
hayır bu kadarda olamaz modern türbanlılarımız var ama burada ınandırıcı gelmedı bana bu tamamen kendı yaptıkları sydır

:S

:67::67:bende ınanmıorum gerçekten...modern kapalılarda war ama bu farklı bısı...çunku resmlerden bırınde kızın kolyesı farklı bı ınanc turune aıt ..dını ıstısmar edenlerden bırı bu..
hayır bu kadarda olamaz modern türbanlılarımız var ama burada ınandırıcı gelmedı bana bu tamamen kendı yaptıkları sydır

:67:sana hak werıorum:D her zaman ayrıcılık yapıolar..hepımız bu watanın ewlatlarıyız tabıkı ama onlar öle gormuolar sanıırm:(
İyide bu işe türban neden karıstırılıyor bunlar kesınlıkle yalandan ibaret baslarına türbanı takıp türban takan kardeslerimize hakaret var burda biz türbanlı türbansız ayrım yapmıyoruz dikaktinizi çekeriz hepimiz bu vatanın evlatlarıyız

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri