Türban sorunu hakkına ne düşünüyorsunuz??

Standart Türban sorunu hakkına ne düşünüyorsunuz??

• sadece üniversitelerde serbest kalır

Oy: 2 12.5%
  • üniversite sadece ilk adım tüm kamu ve kuruluşlarında serbest kalır

Oy: 0 0.0%
  • ekonomik sorunlarımız varken çok saçma bir konu

Oy: 6 37.5%
  • laikliye ve anayasaya tamamen aykırı Atatürk'ün kemikleri sızlıyor

Oy: 3 18.8%
  • bilim ve fenle uğraşıp ileriye gidiceğimize hep geriliyoruz

Oy: 1 6.3%
  • sadece karşıyım demekle yetiniyorum

Oy: 3 18.8%
  • tamamen doğru bir karar

Oy: 1 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    16
---> Türban sorunu hakkına ne düşünüyorsunuz??

böyle bir sorun yaşıyor olmamız bile çok komik...,,
türbanı sorun etmek ççok komik...

çok tartıştım bu konuda forumda..söyleyeceklerimi söledim...

fakat başörtüsü dinimizde şart değildir..Allahın emri değildir diyenlere sinir oluyorum..!!!

arkadasa katiliyorum Dinimizin emridir.Her bayana farz kilinmistir.Herkesin kendi secimidir zira gunahi vebali onun boynundadir.kimse kimseye karisamaz yada yargilayamaz.Her koyun kendi bacagindan asilir.

''laikliye ve anayasaya tamamen aykırı Atatürk'ün kemikleri sızlıyor'', ''bilim ve fenle uğraşıp ileriye gidiceğimize hep geriliyoruz''

+1

Prsinge İzin VArsa Üniversitelerde Türbanada OLmaLı!!!

Cevap Kısa Ve Öz ÇıpLak Gezmek SoRuN DeğiL'de Başını Kapatmak Mı Sorun ?

''laikliye ve anayasaya tamamen aykırı Atatürk'ün kemikleri sızlıyor'', ''bilim ve fenle uğraşıp ileriye gidiceğimize hep geriliyoruz''

+1

evet ATATÜRK'ümün kemikleri sızlıyor... laikliğin ve anayasanın tanımını bilmediğiniz için... ATATÜRK'ümün inkılaplarının arkasına sığınarak fesatlık çıkardığınız için ;)

başındaki örtü bilim ve fene engel olamaz ;)

bilim ve fene engel olan,,saçma eğitim sistemimiz ve saçma konuların gündemde olup,,problem olmasıdır;)

TÜRKİYE MÜSLÜMAN BİR DEVLET DEĞİL... :)

TÜRKİYENİN DİNİ YOKTUR :)

SADECE NUFUSUN %97'SİNİN MÜSLÜMAN OLDUĞU Bİ ÜLKE :)

YENİ ANAYASAMIZDA BÖLE KABUL EDİLDİ TÜRKİYENİN DİNİ YOKTUR :):):):):)

GÜLSEKMİ AĞLASAKMI :)
Evet katıLmaktaym :)

Müslüman Müslüman Müslüman..

Hayır Değil.

Nufus Cüzdanımızdaki Dini İslam yazılı yeri istediğimiz zaman gidip değiştirme hakkımız var.

Türkiyenin Dini yoktur.

Çoğunluk Müslümanlığı Benimsemiştir.

Evet katıLmaktaym :)

Müslüman Müslüman Müslüman..

Hayır Değil.

Nufus Cüzdanımızdaki Dini İslam yazılı yeri istediğimiz zaman gidip değiştirme hakkımız var.

Türkiyenin Dini yoktur.

Çoğunluk Müslümanlığı Benimsemiştir.

ilginç kei :D

ilk defa bana katılmaktasın :D

evet ATATÜRK'ümün kemikleri sızlıyor... laikliğin ve anayasanın tanımını bilmediğiniz için... ATATÜRK'ümün inkılaplarının arkasına sığınarak fesatlık çıkardığınız için ;)

başındaki örtü bilim ve fene engel olamaz ;)

bilim ve fene engel olan,,saçma eğitim sistemimiz ve saçma konuların gündemde olup,,problem olmasıdır;)

10 yıl sonra sokakta insanlar yürüyemeyecek hale gelecek bence o zaman siz anlıyacaksınız Atatürk'ün ilke ve inkilaplarının önemini,bu ülkeye boşuna şapka getirilmedi..

10 yıl sonra sokakta insanlar yürüyemeyecek hale gelecek bence o zaman siz anlıyacaksınız Atatürk'ün ilke ve inkilaplarının önemini,bu ülkeye boşuna şapka getirilmedi..

Allah Allah ..şeriattan getirelecek diye mi korkuuyorsun :D

korkma aslanım...türban için insanlar bu kadar kpek gibi vahşileşiyorsa,,öyle biir durumda daha da canavarlaşırlar.... kimsenin gücü yetmez şeriatı getirmeye tasalanma sen ;)

şapka_? :D

Allah Allah ...madem o kadar düşkünsün ATAMIN inkılaplarına..ona bakarsan o ŞAPKAYI resmi yerlerde çalışan herkes takmak zorunda... niye çıngar çıkarmıorsunuz ;)

Allah Allah ..şeriattan getirelecek diye mi korkuuyorsun :D

korkma aslanım...türban için insanlar bu kadar kpek gibi vahşileşiyorsa,,öyle biir durumda daha da canavarlaşırlar.... kimsenin gücü yetmez şeriatı getirmeye tasalanma sen ;)

şapka_? :D

Allah Allah ...madem o kadar düşkünsün ATAMIN inkılaplarına..ona bakarsan o ŞAPKAYI resmi yerlerde çalışan herkes takmak zorunda... niye çıngar çıkarmıorsunuz ;)

Birincisi ben senin aslanın falan değilim kaldı ki bana böyle hitapta edemezsin. ;) xP İkincisi 1o yıl sonra kaybolma bir yere burda buluşalım hadi eyvallah.

Müslüman oLupta gerçekten müsLümanLığı yaşayan bir devletin Şeriat ı devletine getirmesi cok cok cok normal..

Şeriat Allahın Kanunudur..

Tabi Zamanla Herşey gibi özü filan değişmiştir..

Birincisi ben senin aslanın falan değilim kaldı ki bana böyle hitapta edemezsin. ;) xP İkincisi 1o yıl sonra kaybolma bir yere burda buluşalım hadi eyvallah.

aslan lafının altında çok şey gizli de anlayabilene :D ;)

10'u -20'si yok....üzgünüm...o zaman ömrün boyunca bu korkuyla yaşayacaksın :D

şapka konusunuda iyi es geçtin inkılapçı ;)

Müslüman oLupta gerçekten müsLümanLığı yaşayan bir devletin Şeriat ı devletine getirmesi cok cok cok normal..

Şeriat Allahın Kanunudur..

Tabi Zamanla Herşey gibi özü filan değişmiştir..

ilginç kei ama bende sana katılıorum :D ;)

ilginç kei ama bende sana katılıorum :D ;)
Büyükbabamla bu konuyu zamanla cok tartışmıştık..

O Şeriat diyordu Chp liydi.

Karışık durumlar.

Şeriatın özüne inince inandığın Allahın Kanunları .Eğer sen Allaha inanıyorsan nasıl Şeriat gelmesin filan diyebilirsinki :)

Son düzenleme:

aslan lafının altında çok şey gizli de anlayabilene :D ;)

10'u -20'si yok....üzgünüm...o zaman ömrün boyunca bu korkuyla yaşayacaksın :D

şapka konusunuda iyi es geçtin inkılapçı ;)

Kusura bakma unutmuşum :D türban yerine şapka,10 sene değil 11 sene yaşarsam son 1 yıl bu korkuyla yaşamam işte gelmezse hiçbirşey neyse yazma artık işim var xD

Büyükbabamla bu konuyu zamanla cok tartışmıştık..

O Şeriat diyordu Chp liydi.

Karışık durumlar.

Şeriatın özüne inince inandığın Allahın Kanunları sen.Eğer sen Allaha inanıyorsan nasıl Şeriat gelmesin filan diyebilirsinki :)

şeriat gelmesin diye bir cümle kullanmadım hiç ;)

Kusura bakma unutmuşum :D türban yerine şapka,10 sene değil 11 sene yaşarsam son 1 yıl bu korkuyla yaşamam işte gelmezse hiçbirşey neyse yazma artık işim var xD

estğ...her insanın her kusuruna baksaydık ohooo :)

yurdum insanını her şekilde kabul etmiş bulunuoruz artık ;)

he yok işte bak o olmaz :D

senin yazma demenle yazmamazlık etmem ben... her zaman sölenecek sözüm olur...yazan olsada olmasada ;)

ora sana kalmış...nie yazmadın die de tasalanmam artıkın....huyunu suyunu anladım artıkın çünkü :D

kei dalga mı geçiosun birader benle yaa :D:D

mübarek seni de bi türlü çözemedim ha :D

neyse konu dışına çıkmadan son kez;

ATAM rahat uyu sen... inkılaplarının arkasına sığınıp,,ülkeyi bölmeye çalışıp fesatlık çıkaranlar olsa da sen dert etme ATAM...
BİZ.... biz haksızlığa,,bölücülüğe ve zulme ''DİRENİŞ''çiler olarak emanetine hıyanete izin vermeyeceğiz... ;)

kei dalga mı geçiosun birader benle yaa :D:D

mübarek seni de bi türlü çözemedim ha :D

neyse konu dışına çıkmadan son kez;

ATAM rahat uyu sen... inkılaplarının arkasına sığınıp,,ülkeyi bölmeye çalışıp fesatlık çıkaranlar olsa da sen dert etme ATAM...
BİZ.... biz haksızlığa,,bölücülüğe ve zulme ''DİRENİŞ''çiler olarak emanetine hıyanete izin vermeyeceğiz... ;)

:)

Hadi bakalım.

Diren Diren :)

Sisteme karşı kücük bir direniş :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri