Tüm Sitenin TeK ekSigi ..!

eline sağlık kanka daha önce açmış olduğum konuyu genişletmişsin.sağol

Her zaman savunduğum bir konudur..!

Arkadaşım paylaşımın o kadar güzel olmuş ki ne anlatmak istediğini çok güzel açıklamışsın ama bizim insanlarımız bunu anlamakta o kadar inatcılar ki anlamak istemiyorlar yada anlıyamıyorlar.Dünya'da ki diller sırasında en güzel dil TÜRKÇE'mizdir.Oysa biz TÜRKÇE değilde diğer yabancı dilleri kullanmaya çalışıyoruz.Ne gerek var başka dillerde konuşmaya? Türkçe bize yeterde artar bile..!

Teknoloji dilimizi o kadar köreltti ki bunu günlük yaşantımıza dahi yansıtır olduk.Evde, sokakta ki konuşmalar o kadar vahim duruma düşmüş ki acınacak durumdayız.

Türkçemize Sahip Çıkalım..Bir milletin dili yoksa, vatanıda yoktur.O yüzden önce dilimizi bozmayalım, dilimizi olduğu gibi yabancı kelimelerden uzak, sade bir biçimde tutalım ki vatanımızı bölmek kolay hale gelmesin.Önce DİL, Önce TÜRKÇE !

Buda benim şahsi sloganımdır..

Türkçesiz Türkçeye HAYIR ..!

+rEp

payLaşım çok gzL oLmuşş tşk. Ayrıca biliyorum bnde Türkçeyi doğru düzgün kuLLanamıyorum ama özKan abinin bni uyarısından sonraa konuşmamı bayağ düzelttiğime inanıyorum...BöyLe konuLarı gördükçede çaba gösteriyorum düzeLtmek için...

Berecemeseniz biLe Türkiye Cumhuriyeti Vatandasi diyebiLiyorsaniz Kendinize Bunuda Basarmak Zorundasiniz.. ! deneyin yanLis yazdiniz Yine deneyin En Sonunda aLisacaksiniz Bundan Emin OLun . ! SaygiLar ;)
Beni yanlış anlamışsın. Becerebilsem derken Türkçe kullanmayı kastetmemiştim. Ben zaten elimden geldiğince Türkçe'yi en güzel şekilde kullanmaya çalışıyorum. Hatta onun en büyük savunucusuyum. Ben becerebilirsem derken güzel yazın için rep vermeyi kastetmiştim. + işareti ile repi kastetmiştim. :2:

Beni yanlış anlamışsın. Becerebilsem derken Türkçe kullanmayı kastetmemiştim. Ben zaten elimden geldiğince Türkçe'yi en güzel şekilde kullanmaya çalışıyorum. Hatta onun en büyük savunucusuyum. Ben becerebilirsem derken güzel yazın için rep vermeyi kastetmiştim. + işareti ile repi kastetmiştim. :2:

Özür diLerim yanLisLik icin. ! Sizin Basarinizdan eminim.. !!
Tekrar Özür diLerim .. !

cok onemli bir konu..

bazen yazilanlari anlayamiyorum okadar karistiriyorlar türkceyi..

emegine saglik umarim duzelir:)

---> Tüm Sitenin TeK ekSigi ..!

Dikkate aLan aLmayan Herkese Tsk ederim.. ! Biz Türk EvlatLariyiz Bugün Türkceyi Biz Bizarsak Baska üLkeLer Ne yapar Sizce .. !!!

türkçede kelime ortasında büyük harf yoktur. noktalı ünlemli karışık noktalama işareti yoktur. sesli harfleri uçurmak gibi adetler yoktur. bence siz türkçe anlayışınızı bi kontrol edin.

---> Tüm Sitenin TeK ekSigi ..!

yerinde bi paylaşım olmuş..
umarım sitedekiler gerekli hassasiyeti gösterebilirler diye umuyorum.. evet ummak..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri