Travian (S.S.S)

'hayaL

Bayan Üye
S.S.S
Askeri üst nasıl kurulur?
Askeri üstün ve çitin inşaat yeri başdan bellidir. Askeri üst tek köyün orta sağ sektörüne kurulabilir.
Botschaft

Birlik nasıl kurulur?
Birlik kurmak için elçiliği 3.dereceye geliştirmelisin. Bir birliğe üye olmak için 1.derecede elçilik ve bir teklif gerekdir.

Köyün ismi nasıl değiştirilir?
Bunun için istatistik linkine(mavi disk) tıkla, orda kendi ismine tıkla ve Profil değiştir linkine tıkla. Köyismi yazan yere yeni ismi verebilirsin.

Askerler nasıl yapılır ve eğitilir?
Ilkönce 1.derece askeri üst ve 3.derece merkez binası kurman gerek. Ondan sonra kışla kurabilir ve orda askerlerini eğitebilirsin.

Benim köyümü nasıl savunabilirim?
Köyünde kendi veya arkadaşlarının askerleri bulunduğunda otomatikman saldırılarda savunurlar.

Askersiz bir köye saldırdığımda niye askeri kayıplarım oluyor?
Her köyün en az ana savunması olur. Güçlü suvarilerden harıç, tek bir asker birliğinlen saldırdığın an her zaman bir ufak kayıbın olur. Defans için eğitilmiş askerler (Örneğin galyalıların phalanxları) saldırılar için hiç uygun değil.

Nüfusumu nasıl yükseltirim?
Her yeni yapı nüfusunu otomatikman yükseltir. Yapı geliştirirken nüfusunun sayısı ne kadar yükseleceğini bu sembolun yanındaki sayısından görebilirsin.Getreideverbrauch

Imdaat, benim tahıl üretimi gide gide azalıyor!
Üretim yazan yerdeki tahılsayısı tüm asker ve nüfus tahıl masrafları harıç hesaplanır. Brüt tahıl üretimini yukarda sağ tarafda görebilirsin.

Bu ve bunun gibi birçok soruların cevaplarını travian forumlarında arama yolu ile de bulabilirsiniz.

Alıntı

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri