tipsizlerın kralı :D

dikkat et la her sakanın altında bı gercek yatar ama manıtana sole foruma koydum de resmımı mıllet beyendı de bakalım ne dıycek he3h3 ^^

neLer olmus burada yaa....

ARTIK ECE YOOOOKKK BITTI O İŞ YENI AŞK ARAYISINDAYIM YENI FOTOLAR KOUYORUM BKARSANIZ SEWINIRIM..

eywLL... kardeş ama artıq bır sewgıLım yoq... anLıcagın kavusucam kımse yoq artıq o yazılanlar eskıde kaldı boss koy artıq onu unuttum :(

Yeni resımelr koydum dieseL :) gÖrdunmu kanka harbıden mannaq bısı hea :D kendımle gurur duyom [ zuhaahahha ] saka saka :D

:D Gördüm kardes görmemmi güzel cikmissin. allah Annene Babana bagisLasin Seni. iLLe Sevgilin oLcak die ßi Kanun Kural Yok. Bak Benimde yok Ama ßekLioruz Asker yoLu gözleyen kiz gibi :D

bekLe bekLe nereye kadar :D kanka ...
ben şu yaşımak adar kısmeye cıkma teklıfı etmedım etmm de onlar edıyo (H) oyuzden ben beklemm ama rtıq aşk yoq sewgı yoq olursa adam akıllı olacak...

Evet. Yasimiz geLdi Gidiyor Yani Basit Sevgilerler i$imiz oLmamali Sevginin Basiti oLmaz Ama Cocukluk a$kLariyla i$imiz oLmamali Deyim ßen :)

eywwlll ama harbıden tıpsızım ya... Ben kendımı hıc beyenmıyoum ... başkalarına bkaıyorum kendımden utanıyorum :)
neyse benım cıkmm laızm aeo kıb kardeş... bekle belkı adam akıllı bırını bulurusn coluk cocukla ugrasma...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri