Tipik Kız Tiplemesi :D

---> Tipik Kız Tiplemesi :D

zorlarına gidio gabullenemiolar...hatta size bişe anlatım bu konuyla ilgili..

benim liseden arkadaşım kızla nişanlanıcakdı kızın babası askerliğini yapmadan nişan felan olmaz die nişan takmadılar .. çocuk askere gitti oo ara kızı mühendismiymiş mimarmıymış neymiş birine vermişler .. arkaşın gelmesine 1 ay felan kaldı gelince ne olcak merak ediom buna ne diceniz...

pARaNmI VaR dErdin VaR
bEsmİ$ KArDEŞh sEnİn KArSınA cIkan KısLaRdA sOrUn VaRmIsH BaSkAlArNı KaTmA aRaYa BeNiM CoK CıKtIgIM cOcUguN pArAsI bİLe yUKhTu SıRf ArK.NıN yAnIndA gÜl AlAmAdI dİe ÜSüLDüM SoNrA wCyE dİe GiTTiM gÜLcÜyE dEdİMKi Al PaRaYı bİrASdAn GÜLÜ mAsAnIn ÜstÜne bıRaK onUn ÜsÜLmESİNe GöNlÜM rAsI oLAmAs deDiM oDa ÖlE yApTı arK.nın YaNıNdA KÜÇüK dÜşMesinİ iSTeMeM

yani işte geldikten sonra bakacaz haberi yok daha nie aramıo felan die şüpelenmeye başladı

tüh ya :( ıste abı bole durumlar olacak korkusuyla ınsan baglanamıo bnm durumuda bılıon ya nese ...

bEnDe ÜsÜlDüM aRk. hAliNe AlLaH yArDıMCIsI oLSuN dAyImıN bAsInaDa GeLMiŞTi AyNI oLAy AmA KıSa İnAt DaYıM BaSkAsIyLa EvLeNdİ kıSaDa ZaTeN sOnRa aYrIlMıŞ kOcAsıNdAn (DAYIMIN bedduası tutmustur) dAyIm ŞİmDi ÇoK mUtLu 2 taNe DaTlU kIsI vAr İnŞLh O aRkADaSıNDa MuTlU oLUr AsKeRedN gElDiktEn SoNrA

haklısın ama ıste naParsın mesela bn :D sefmeq fe sefilmek cok hosuma gıdıo aldatılmadıkca asla ayrılmam a$q bnm ilham perım :) sefgilime ferdiğim değerin haddi hesabı yokda ıste :D ortada sımdıde ask yok :D naparsın :D

genelde para arıyorlar... aşktan sevgiden çokkk... parada önemli ama seven kişi her ne olursa olsun onunla birlikte olur...
onuda geçtimm bu zamanda aşk diye birşey yok çevremde gördüğüm kadarıyla herşey yalan olmuş... millet birbirinin kullanıyor sonra selpak gibi atıyorlar..
bunları dedim diye kimse üstüne alınmasın lütfen.. ben gördüklerimi sadece sizinle paylaştımm....
eğer böyle aşkım olcaksa hayatta tekk kalmayı tercih ederimmm ne derdin olur nede başka şeyin :):):)

yaa genç yaşta sevmek bence mantıksız gelio biraz

ret bide söyle derler genelde ben senle evlencem kim öle kim kala..... günün birinde her iki kişide başka kişilerle evlenio hani verdiği sözler.....
bu yaşta aşk diye birşey yok.... daha önümüzde üniversite var o zaman başka kişilerle tanışcan çevren olcak o zaman çok soğuma olur ilişkide biter :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri