Tık tık tık.. Kimse var mı ?

Fisilti1

Bayan Üye
Merhabalar..
Ben öyle faceden twitter den bloglardan sıkılıp yeniden forum camiasına dönüş yapan bir bireyim.. Eskiden forumlar çok güzel olurdu ama şu face çıktı çıkalı fazlası ile askıya alındı.. Şimdi bende yeniden forumlara döndüm, sitenizi gördüm beğendim kaçırmadan üye olayım dedim :p Ama bu defa sürekli karşıma indirilmek istenen ısrarcı bir dosya çıkıyor. Buna nasıl engel olabilirim? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden tşk ederim.. :)

---> Tık tık tık.. Kimse var mı ?

Sanırım ismimi vermemde bir sakınca yok gibi rock, Selcan ben :)

Hoşbuldum Hades ve Rock :)

Nasıl bir sorun şöyle izah edeyim hemen. İndirilmek için belirli olmayan bir dosya çıkıyor. Ne dosyası olduğuna dair pek bir fikrim yok fakat ben red ettikçe daha fazla ısrarcı olmaya başladı. Her sayfada 1 kez karşıma çıkınca üye olduktan sonra çifter dosya açılmaya başladı. Bunu nasıl durdurabilirim ?

Sanırım ismimi vermemde bir sakınca yok gibi rock, Selcan ben :)

Hoşbuldum Hades ve Rock :)

Nasıl bir sorun şöyle izah edeyim hemen. İndirilmek için belirli olmayan bir dosya çıkıyor. Ne dosyası olduğuna dair pek bir fikrim yok fakat ben red ettikçe daha fazla ısrarcı olmaya başladı. Her sayfada 1 kez karşıma çıkınca üye olduktan sonra çifter dosya açılmaya başladı. Bunu nasıl durdurabilirim ?

Memnun oldum Selcan, Anıl ben de :)
Soy ad, msn, facebook gibi şeyleri vermek yasak ama isim de sıkıntı yok bilgin olsun ;)

İyi eğlenceler..

ßaчan Taяuz;3808748' Alıntı:
Hoşgeldin selcan. Kalıcı olman dileğiyle :)

Umarım. Gerçi böyle sıcak bir ortamı yakaladım daha bırakamayabilirim. Sanırım bunun garantisini verebilirim :)))

Memnun oldum Anıl :)

Hgeldin Selcan Aramiza

Keyifli Forumlar Cnm :))

Merhabalar..
Ben öyle faceden twitter den bloglardan sıkılıp yeniden forum camiasına dönüş yapan bir bireyim.. Eskiden forumlar çok güzel olurdu ama şu face çıktı çıkalı fazlası ile askıya alındı.. Şimdi bende yeniden forumlara döndüm, sitenizi gördüm beğendim kaçırmadan üye olayım dedim :p Ama bu defa sürekli karşıma indirilmek istenen ısrarcı bir dosya çıkıyor. Buna nasıl engel olabilirim? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden tşk ederim.. :)

hg keyifli forumlar dilerim.bahseetiğin sorunun çözümü basit:) o görmüş olduğun şey reklam sadece bende ilk aldandım ona hatta tıkladım mirc felan sandım ama değil öle arada gelir o :)yinede yanlış bilgi vermek istemem ama reklam yanii:)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri