TheSunset Resimlerim

TheSunset

Kayıtlı Üye
O.K

Bunlarda benden.Fotoraf çekinmek en nefret ettiğim ve kendimi en çok kastığım şeylerden biridir belkide küçüklüğümde her anımı fotoraflamaya çalıştıkları için bende bir fobi olmuş olabilir kendimi çok rahatsız ve kasılmış hissediyorum foto çekerken.Umarım beğenirsiniz :W

300 500 :W
28586132230462644214956.jpg

Moda/Kadıköy.
Gözlerim Güneşten Kapalı Çıkmış
Gerçi Acık Olsa Nolcak Kapalı Gibi Bişey Açıkkende (Bknz:Japon) :W

31436130195263765514956.jpg

Tatil.Balıkesir/Kınalar.
3515515151.jpg

Geçen Ramazandayken/Sakallıydım taki memur olana dek xD
grnt001sasa.jpg

Siyah beyaz.

grnt000564678.jpg

Kepçe ufaklık.
36107133168586096714956.jpg

Son düzenleme:
---> TheSunset Resimlerim

asb :) Bende eskiden kasardım ekndimi şu an her dakka çekilmek istiyore :D

asb :) Bende eskiden kasardım ekndimi şu an her dakka çekilmek istiyore :D

Ne bileyim yahu güzel birşey ama garip geliyor bakıyosun gülümsüyorsun güzel çıktın mı bakıyorsun yoksa siliyorsun arkadaşların kötü fotolarında şantaj falan yapıyor xD Evlendıgımde yada askerde napıcam bılmıyorum foto çektırmek şart gibi birsey oralarda xD

:D :D Evet şart sanırım ben eskiden bana capon dediklerinden çekilmek istemezdim şimdi öz güven arttık sonra bana capon diyenlere baktım kendime baktım ben daha yakışıklıyım hıh dedim :D :D çekilmeye başladım :D sende seni çekilmekten soğutan şeyi yen :D eben çekik gözlüyüm ve öyle olmayıda seviyorum diye düşünmüştm :D

:D :D Evet şart sanırım ben eskiden bana capon dediklerinden çekilmek istemezdim şimdi öz güven arttık sonra bana capon diyenlere baktım kendime baktım ben daha yakışıklıyım hıh dedim :D :D çekilmeye başladım :D sende seni çekilmekten soğutan şeyi yen :D eben çekik gözlüyüm ve öyle olmayıda seviyorum diye düşünmüştm :D

Bende çekik gözlüyüm ama onla ilgili bir kompleksim yok aksine farklı olmak hoşuma bile gidiyor :W özgüvenlede alakası yok benimkisi tamamen duygusal xDxD

Bende de kötü fotoları silmek huyu var xD
Resimlerin hoş a.s.b ;)

uzun yillardir gulmeyi unuttugum icin resim cekilirken bende kendimi kasiyuorum ve asik suratli gorunmuyorum.
.resimlerini bizlerle paylastiginiz icin kutluyorum sizi.

Allah sevdiklerine bagislasin

Amin cümlemizi.Teşekkür ederim senide Allah sevdıklerıne bagışlasın :W

uzun yillardir gulmeyi unuttugum icin resim cekilirken bende kendimi kasiyuorum ve asik suratli gorunmuyorum.
.resimlerini bizlerle paylastiginiz icin kutluyorum sizi.

Takma bu kadar 2.ci bi hayatın olmayacak bunu dusunerek şükret ve mutsuzluk nedenlerını dusunmeyi bırak mutluluk cok uzak degıl bence herkese yakın gorebıldıgınce. :W

Yaramaz Adam Tuttum Seni Güzel Resimler:D

Aslında pek yaramaz olduğum soylenemez hıc bır kotu alıskanlıgım ve huyum yoktur.Ama cocukken kan kustururdum xD

ooo.. fenerliiisinnnn...
hoş fotolar :)

Doğma büyüme Kadıköylüyüm ve çok şükür ki doğuştan dogru yolu bulanlardanım.Fenerli olmayan arkadaslar alınmasın sadece bıraz mubalağa ama Fenerbahce anlatılmaz yasanır. :W Tesekkur ederım ayrıca.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri