test-nasıl ölceksinizz..?

allahım yaaa

Yanarak
Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma. Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta.

bu da diğer olasılıklar

Kalp krizi (%21)
AIDS (%14)
Uçak kazası (%7)
Zehirlenme (%7)
Kanser (%7)
Yaşlanarak (%7)
Elektrik çarpması (%7)
Açlık (%7)

ya deli oldum şimdi AIDS nerden çıktı :D

SANA SORMALI AIDS nerden çıktıhı :D

Kanser
Kanser sonucu ölme ihtimalin çok yüksek. Cep telefonu kullanma. Baz istasyonlardan uzak dur. Sağlıklı besinler ye. Bilgisayar kullanma, günde 1 saatten fazla TV seyretme. Nükleer santralde çalışma.
Açlık (%14)
Uçak kazası (%7)
Boğularak (%7)
Silahlı saldırı (%7)
Zehirlenme (%7)
Hayvan saldırısı (%7)
Dayak yiyerek (%7)
Donarak (%7)
Yanarak (%7)
Kalp krizi (%7)
Elektrik çarpması (%7)

zuahhah hayvan saldırısıda çıktı :D

Yanarak
Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma. Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta.

Diğer olasılıklar
AIDS (%14)
Kanser (%14)
Uçak kazası (%7)
Silahlı saldırı (%7)
Zehirlenme (%7)
İntihar (%7)
Hayvan saldırısı (%7)
Kalp krizi (%7)
Açlık (%7)

Zehirlenme
Senin için zehirlenerek ölme riski çok fazla! Sivrisineklere, farelere karşı her zaman sineklik, sopa kullan. Ormana, pikniğe çıkma. Annenin yemeklerinden başka birşeyi ağzına koyma. Yemeği ocakta unutma, çekmecende her zaman bir gaz maskesi bulundur. Güneş enerjisiyle ısın.
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D hehehe

Zehirlenme
Senin için zehirlenerek ölme riski çok fazla! Sivrisineklere, farelere karşı her zaman sineklik, sopa kullan. Ormana, pikniğe çıkma. Annenin yemeklerinden başka birşeyi ağzına koyma. Yemeği ocakta unutma, çekmecende her zaman bir gaz maskesi bulundur. Güneş enerjisiyle ısın.

Yanarak ( vallamı yemin et ! :p )

Diğer olasılıklar

Yaşlanarak (%14) ( Allah'ın Hikmeti Ne Diyem )
Elektrik çarpması (%14) ( Saçını malama )
Trafik kazası (%7) ( Olabilir )
Uçak kazası (%7) ( Hayatımda Uçağa Binmedim bea )
Silahlı saldırı (%7) ( Hea Benim Kan Davalılarım var Töre Kurbanı olacam )
Zehirlenme (%7) ( Balık & Yoğurt mu :p )
AIDS (%7) ( Tövbe Tövbeeee )
Kanser (%7) ( Bilmem Radyasyon var )
Dayak yiyerek (%7) ( Hadeee Leeenn )
Donarak (%7) ( Derin Dondurucuda Uyuyorum ya ben )

:p:p:p

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri