Teşekkür ederim

MaviElif

Bayan Üye
Teşekkür ederim.
Yalnız da ayağa kalkabileceğimi düşünürken
düştüğüm de kalbinle beni ayağa kaldırdığın için.
Teşekkürler ellerinle, soğuyan bedenime
her dokunuşunda beni sıcacık ısıttığın için.
Teşekkürler bana gerçek mutluluğu öğrettiğin için.
Teşekkür ederim gülmeyi unutan suratıma;
bin bir tebessüm kattığın için.
Teşekkür ederim en kötü zamanlarımda
derdimi benimle paylaşıp
bu derdi yüklendiğin için..

Cihan Tarık Acandeğir

---> Teşekkür ederim

derdimi benimle paylaşıp

:106:
Teşekkür ederim..
Çok güzel ve manidar..
İnsan ruhu bilir,ruhu sever..Bilir ki özden gelen gerçektir..

---> Teşekkür ederim

Hayatımızda sevdiğimiz değer verdiğimiz insanlara bazen bir teşekkür etmeyi bile unutuyoruz, yada erteliyoruz
Sanada çok teşekkürler değerli kardeşim Efsunkar, güzel yüreğin hiç dert görmez inşallah :106:

---> Teşekkür ederim

Hayatımızda sevdiğimiz değer verdiğimiz insanlara bazen bir teşekkür etmeyi bile unutuyoruz, yada erteliyoruz
Sanada çok teşekkürler değerli kardeşim Efsunkar, güzel yüreğin hiç dert görmez inşallah :106:

Sevgili kardeşim..
İnsan gönlü anlar,gönlü sever ve bunun zamanı da yoktur..Bu kısa zamanda naif yüreğin ile,güzel ve insancıl mısralarınla çok değerli bir şahsiyet olduğunu hissettirdin

Her daim güzellikler nasibin olsun inşallah canım

---> Teşekkür ederim

Öncelikli olarak: Bende size teşekkür ederim.. Duygularımı almış ve aynen; hatta kendinizinkileri de koyarak yansıtmışsınız. Sonrasında ise söyleyebileceğim bir kaç sözden birisidir satır aralarında gözden kaçırmadığım: Hayat acısıyla tatlısıyla güzel.. Aşk bize Rabb'dan bir armağandır... O bize böyle bir hediye vermişken bizim sevdiklerimize minicik bir teşekkür hediyesi vermemiz ne kadar zor olabilir ki? O yüzden beni tüm seven dost, arkadaş ve hatta sevmeyen insanlara teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Teşekkür ederim

derdimi benimle paylaşıp

başka söze gerek varmı?
paylaşım süperdi tskrler..

---> Teşekkür ederim

Öncelikli olarak: Bende size teşekkür ederim.. Duygularımı almış ve aynen; hatta kendinizinkileri de koyarak yansıtmışsınız. Sonrasında ise söyleyebileceğim bir kaç sözden birisidir satır aralarında gözden kaçırmadığım: Hayat acısıyla tatlısıyla güzel.. Aşk bize Rabb'dan bir armağandır... O bize böyle bir hediye vermişken bizim sevdiklerimize minicik bir teşekkür hediyesi vermemiz ne kadar zor olabilir ki? O yüzden beni tüm seven dost, arkadaş ve hatta sevmeyen insanlara teşekkür ederim.

derdimi benimle paylaşıp

başka söze gerek varmı?
paylaşım süperdi tskrler..

Beğenmenize sevindim, yorumlarınızı esirgemediğiniz için çok çok teşekkürler cacandegir ve fatos28

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri