Tek Tabanca Yalnızlık !

---> Tek Tabanca Yalnızlık !

Bu Topic Altına Yorum Yapman Beni Yeteri Kadar Kızdırdı Ayperi. Senin Ne İşin Olur Yalnızlık İle. Ben Seni Neredeyse 1 Gün Bekledim. Yalnızlığı Aklımdan Geçirmedim. Ben Basit Sevdaların İnsanı Değilim Merak Etme. 1 Gün Gelmedin Diye Arkamı Dönüp Gitmem Bunuda İyi Bilmen Gerekli. Benden Bile İyi Biliyor Olman Lazım. Ama Yinede Canın Sağolsun Ve Bilki SONSUZA DEĞİN

yaaa heryerden gör diye yazmıştım ben:(Sonsuza Değin Aşkım Ne Sen Ne De Ben Yalnız Değiliz ki Sen Benim Yanımdasın Ben Senin Yanında...

Uzaktan seviyorum seni.. Kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan.. "Sadece seviyorum"

- Cemal Süreya

[MENTION=156005]AyPerisi[/MENTION] perim ayım sonsuzum bana 1 etiket yap, bir alıntı yap ben görüyorum gözümden asla kaçmaz bildirim gelsin yeterki sorun yok her mesajına [MENTION=158552]uLuTaN[/MENTION] yaz onu görmeme lüksüm yok merak etme papatyam. Sen Ve Ben mi? Duymamış Olayım BİZ ;)

[MENTION=156005]AyPerisi[/MENTION] perim ayım sonsuzum bana 1 etiket yap, bir alıntı yap ben görüyorum gözümden asla kaçmaz bildirim gelsin yeterki sorun yok her mesajına [MENTION=158552]uLuTaN[/MENTION] yaz onu görmeme lüksüm yok merak etme papatyam. Sen Ve Ben mi? Duymamış Olayım BİZ ;)

[MENTION=158552]uLuTaN[/MENTION] tabiki biz:)sloganım o ya o yüzden öyle yazdım :)evet tabiki biz:)

[MENTION=156005]AyPerisi[/MENTION] neyse bu konuyu meşgul etmeylim canım :) yalnız değiliz

Dünyanın en güçlü en dayanıklı kişisi de olsan,
Sevdiğine her zaman yenik düşersin..

- Oscar Wilde

526011_423634781043382_224044333_n.jpg

''ßeni ßenimLe ßırak qiderken..ßaşka ßirşey istemem ayrıLırken.ßeni ßenimLe ßırak ne oLur qerisi senin oLsun ! ''

"Tenine dokunabilmek mi ? Haşa !

Gözüm göz menziline girsin yeter !

Hadi düş düşlerime,

Tutmayana ''Aşk'' olsun."

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri