Tek gercegim..

Je0qen*

Bayan Üye
Sahipsiz Bir Sewdanın Koynundayım simdi. GözLerinde oLmasa diye basLayan Her mektup Sönerken Küllerimde ..KesKeler wardı sözlerimde . *keske* dedm Her defasında.. duymasaydım sesini görmeseydim gözlerini .. Her bakışına bir anlam yükledim..Umudumdu arkanı döndügünde seni bana getiren. ve bir tek sözündü Yoklugumu war eden ! Zamansız gidişin yıkarken sewdamızı .. Tam * BİZ * olacakken biten yola Haykırıyorum tüm sessizligimle.. * gitme sewgili.. baslamadan bitme ! *

Avutulmuş yüregimde sewdanı taşıyan gözlerini yok etme..Hiç Bilmedigim sehirlerde üşüme..Sen yoksan bende yokum diye biten sözlerimi bir bir inthr ediyorum şimdi..Ayrılık şiirlerini yırtıyorum tek tek ! sewda sarkıları dilimde..Sana sesleniyorum sewgilim.. GİTSENDE BİTMEZ BU SEWDA. BİR AN BİLE İHANET ETMEDEN BEKLERİM SENİ ! Umutlarım yaşatır beni . Sensiz yürüdgüm yollarda hep * sen * dilimde..Tek müzik kulagımda * böylesi hepsinden güzel.. git özlet kendini yine gel ! * git sewgili .. hiç eksilmeden beklerim seni..Şunu unutma saKın !

Yüreksiz sewdaLarda awutuLan Bu KaLbin .. Tek * GERCEGİSN * !!

(derya*mla yazmıştık.. umarım begenirsiniz. )

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri