Tek Bendemi Var?

barıs23

Kayıtlı Üye
Kafama Takılıyo Hiç Aşık Olmadım Ama Birgün Bir Arkadaşımı Sevgilisinin Yanında Bir Kızla Geldi Nedense Çok Utangaç birisiyim kızların karşısında fakat o kızda benı çeken birşey vardı sankı içim bir tuhaf oldu haftanın 3 günü arkadaşımla giderdik oda arkadaşıyla gelırdı bırbırımızle çok ıyı anlaşırdık normalde bır kızla böle özgürce konuşma cesaretı ve yakınlık hıssetmemıştım gece yatarken aklıma gelıyordu sabah kalkıyordum ıstemsızce çıkaramıyordum normal arkadaşbile deildik oysakı baya bır zaman yemek yemeyi unuttum hiç iştahım yoktu hayatımda yaşadığım ilk duyguydu yanı nasıl desem hem mutlu hem uzgun bır tuhaf hissediyordum daha önce hiç böyle hissetmemiştim dünya umrumda değildi sanki AŞK Denilen Şey Bumuydu Acaba :3dgyc:

?

Aşkın etkisi herkeste aynı değildir ki buna aşk ya da değil diyebilelim... Herkesin birine duyduğu ilgi ya da his herkeste farklı etki yaratır. Sende bu etkiyi yaratmış. Belki başka kıza ilgi duysan onda farklı hissederdin. Dolasıyla bu aşktır ya da değildir deme haddini kendimde göremiyorum belli başlı herkeste hissedilen ipuçları var elbette. Bunlardan biri olarak "gece yatarken aklına gelmesi" diyebiliriz ama.

Git konuş netleştir derim. 1 yıl geç demiş olabilirim ama olsundu.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri