Tavsiye Edildim ve ben geldim.

---> Tavsiye Edildim ve ben geldim.

o teyzenin yüreğinin güzelliği canım hep bizimle kal :)

tekrar hoşgeldin aramıza :)

Benim Teyzem bir tanedir.annem bana kızarken beni korur.hahahaama neden yok burada bilmiyorum...gelirse söyleyin küstüm ben..hahahahepinize hayırlı uykular ben uyumaya gidiyorum..çünkü yarın Vanımızın kurtuluş yılını kutlayacagı törende bulunacagım...hepinize iyi akşamlar...Vefasız teyzemede selamlar..hahaha

det teyzeye vefasız denmez
sordum ona özel mesajla o da sana küsmüş
böle kötü konuştugun icin
cabuk özür dile

amanım amanım kim gelmiş....çikolatam,balım,boncuk gözlüm jiyanım gelmiş...kıyamam o tatlı sitemlerine....teyzem boncuk gözlüm canım jiyanım teyzene süpürge cadının kuşları söyledixDsenin geldigini...küsmüşsün olur mu?hiç insan teyzesiyle küsermi...jiyanım bak herkes seni çok güzel karşılamış..hatta ikramda bile bulunmuşlar...bende geldigimde güzel bir sıcak karşılamaya karşılandım...teyzem boncuk gözlüm HOŞ GELMİŞSİN....teyzelik sorumlugunu bu forumda da yaşatacaksın....benle beraber adminler de yanında olacak en ufak hatanda :181:yanındaayız...teyzen seni çok:50:öpüyor...ve seni yüce rabbine emenet ediyor...sende nasibini al bakayım...selametle kal jiyanımmmmmmmmmm..:106:

umarım bir yanlışlık yapmamışım"dır...sadece şunu söylemek isterim...yeyenime olan samimiyetinizden dolayı hepinize teşekkür ederim...sımsıcak yüreginiz her zaman yanınızda daim olsun..selametle...

amanım amanım kim gelmiş....çikolatam,balım,boncuk gözlüm jiyanım gelmiş...kıyamam o tatlı sitemlerine....teyzem boncuk gözlüm canım jiyanım teyzene süpürge cadının kuşları söyledixDsenin geldigini...küsmüşsün olur mu?hiç insan teyzesiyle küsermi...jiyanım bak herkes seni çok güzel karşılamış..hatta ikramda bile bulunmuşlar...bende geldigimde güzel bir sıcak karşılamaya karşılandım...teyzem boncuk gözlüm HOŞ GELMİŞSİN....teyzelik sorumlugunu bu forumda da yaşatacaksın....benle beraber adminler de yanında olacak en ufak hatanda :181:yanındaayız...teyzen seni çok:50:öpüyor...ve seni yüce rabbine emenet ediyor...sende nasibini al bakayım...selametle kal jiyanımmmmmmmmmm..:106:

Geç oldu ama küçüklük bende kalsın hahaha Hoş bulduk....

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri