Tarquin-SéSiZLiK

Tarquin

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhabalar.. Foruma tekrar döndüğüm ve etrafla biraz yabancı olduğum için hem biraz kendimi tanıtırım hem de kaynaşırım amacıyla bu sayfayı açtım. Şimdiden herkese okuduğu için teşekkürler,keyifli okumalar.. :)

Öncelikle,adım Ali. 22 yaşındayım,inşaat mühendisliği bitirdim. Normalde İstanbul'da yaşıyorum ancak üniversiteyi bitirdikten sonra 1 sene kendime bakmak,hayatın sosyal yönünü keşfetmek için ikinci evim gibi olan Balıkesir'deki evime gittim 2013 Şubat ayına kadar.​

Başak burcuyum.. Başak burcu olduğuma çok da aldanmayın hani,balık burcunun da çok özelliğini taşırım. Biliyorum tam tersi birbirinin ama,böyle olmak daha iyi sanırım.. Günlerim yürüyüş,sinema,ev,park,kafeler arasında geçiyor.(Daha çok Balıkesir'de arkadaşlarımla yapacak ne bulursam diyelim.) Herkesten farklı bir müzik zevkim olduğuna inanıyorum,şöyle ki sevdiğim şarkıcıları söyleyince çoğu kişi anlamadan yüzüme bakıyor o açıdan :2: Akcent,Edward Maya,Ela Rose,Coeur De Pirate,Dj Antoine,Tiesto,Hypnogoja gibi şarkıcılardan bahsediyorum :) Kısaca Romen şarkıcıların söyledikleri tür her neyse işte.. :D

Herkes gibi iyi ve kötü yönlerim var tabi.. En kötü özelliğim sanırım bilmediğim bir şeyde çok ısrar etmem. Eh tabi bu bilen kişiyi sinirlendiriyor :) İyi özelliklerim,hem başak hem balık burcu özelliği taşıyınca insan hem duygusal hem de analitik bakış açısına sahip oluyor;çok iyi yaşam koçluğu yaparım :D İnsanları rahatlatmakta iyi görüyorum kendimi.​

Kendimden bahsederken hobilerimden bahsetmesem olmaz.... 19 yaşıma kadar bilgisayarda vakit geçirmeyi çok severdim. 2008-2009 Dusler Forum'la yatıp kalkardım,Crossfire gibi oyunlar oynardım ve hayatım bilgisayarda geçerdi. 2010'dan itibaren üniversite vs. derken hayatın diğer yönlerini görmeye başladım. Bir nevi kendimi keşfettim.. Hava nasıl olursa olsun yürüyüş yapmaktan çok hoşlanıyorum. Sportif biriyimdir,basket hariç tüm sporları iyi denecek derecede yaparım. Baskette en son 130 atışta 2 tane sokmuşluğum vardır o derece yani.. :D Ayrıca,hani insanda müzik,yazı yazma,resim vs. yeteneklerinden azar azar hepsinden olur;ama bende malesef yazı yazma 100'ken diğerleri 0 oluyor.. :)

Müzik zevkimle tanışmak isterseniz..

?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen>

Geçen sene eğlence kaynaklarımın çoğunu kapsayan film izleyemeye gelince,biraz da sevdiğim filmlerden bahsedeyim..

1421.jpg
grownups.jpg
y7k3YI6Inl.jpg
images

İşte size kısaca kendimi özetlemeye çalıştım.. Umarım zamanınızdan çalmamışımdır,herkese iyi forumlar :)

---> Tarquin-SéSiZLiK

Güzel bi anlatım olmuş Teşekkürler Tanıdıgıma memnun oldum seni Ali...:)

---> Tarquin-SéSiZLiK

:)selam hoşgeldin diyeceğim ama zaten forumda ayrıca karşılaşmıştık:)müzik zevklerin güzel:)Edward Maya bende severim Desert Rain:)güzel şarkı ve klipti:)forumda iyi vakit geçirmeler.

Son düzenleme:
---> Tarquin-SéSiZLiK

[MENTION=156005]AyPerisi[/MENTION] Evet :) Desert Rain'den mi bahsediyorsun acaba?

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri