Tanımadığınız biri sizi arayıp"Dertleşmek istiyorum,hayat hikayemi dinler misin?derse tepkiniz nolur

?

• Dinlerim

Oy: 17 38.6%
  • Telefonu kapatırım.

Oy: 15 34.1%
  • Kişiye bağlı

Oy: 6 13.6%
  • Diğer

Oy: 6 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    44
Cevap: Tanımadığınız biri sizi arayıp"Dertleşmek istiyorum,hayat hikayemi dinler misin?derse tepkini

Dinlerdim buyuk ihtimalle

Cevap: Tanımadığınız biri sizi arayıp"Dertleşmek istiyorum,hayat hikayemi dinler misin?derse tepkini

Seve seve dinlerim.

hep dinledim yıllardır ama artık sanmıyorum (yine de kişiye göre değişir)

---> Tanımadığınız biri sizi arayıp"Dertleşmek istiyorum,hayat hikayemi dinler misin?derse tepkiniz

İlgimi çeker dinlerdim

---> Tanımadığınız biri sizi arayıp"Dertleşmek istiyorum,hayat hikayemi dinler misin?derse tepkiniz

Telefonu kapatırım.

Telefonu kapatarım

Dinlerim tabiki

Kaldı mı böyle dolandırcılar ya :) Çok dertliyim 1000 lira ateşlesene derdim son bulsun....

Ben dinlerim ya :3dthl:

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri