T0SUN İle Röportaj

Pr0gress1ve

Kayıtlı Üye
Öncelikle kısaca tanıyabilir miyiz seni?

Ben Caner, kısaca kendimden bahsedicek olursam, İzmirliyim 21 yaşındayım, istanbulda Sabancı Üniversitesinde okuyorum.

Peki oyuna nasıl ve ne zaman başladın?

Oyuna 2005 yazında başladım, kardeşimi evde oynarken gördüm, Kuzuspor ilk charını açmıştı, solucan fln yumrukluyodu,o da cafede görmüş herkes oynuo falan diyodu saçma 1 oyun gibi geldi ama ben de 1 char açtım mage ceno nickli 1 ay fln kardeşim oynamazken mageimi kastım, 34 oldum 1 ayda. o şekilde başladık oyuna komikti biraz
Evet biraz acı dolu olmuş sanki Peki asıl charına nasıl başladın ve bu oyunda ilerledin? Asıl charımı ekimde açtım ilk nickim BoSs_ du, rogueum vardı 60 lvl, warrior da öylesine açtım , rogue hacklenince warrior kasmaya karar verdim, charı açtığım ilk gün kardeşim kastı aposta, lvl 1den itibaren aposta kasmaya başladım yani hatta charın ilk gününün 1 ss si var tesadüfen kardeşim 1 itemimin ss sini alırken çekmiş arada bakmak güzel oluyor

Şu an ki charın durumunu öğrenebilir miyiz? LvL Np İtem falan?

Aralık başında 80 oldum, np de 2 milyonu geçti, 2.1 milyon civarı şuan, itemler de fena sayılmaz gerçekten charımın nickime uyuyor , eksiğim yok şuan raptor iron set roclar peler sheller cs hepsi var.
Oyunda hiç hile hurdaya bulaştın mı? Veya bulaştırmak isteyenler oldu mu?
Bir arkadaşım vardı koxp yapıyordu ben lvl 46 iken falan sanırım o zaman kosp yeni çıkmış hiçbir yerde de yok o arkadaş almıştı hile olarak bilmiyoruz tabi hatta kosp kullanıp banlanan kimseyi görmedim ben ama o başka 1 konu olurdu
wraithde kasıyodu arkadaş kendini hell de beni de 1 lvl e yakın kasmıştı öyle 46-47 arası olabilir dupe de 3 kere yaptım 2 kere fp dupeledim kasa charıma fpleri aktarırdım her zaman
Kazayla olmuştur o
Evet öyle, item alır almaz da savelerdim, res geldi 2 kere ,1 kere de ekim ya da kasım 2005de dupe yapmaya çalıştık 1 yerden duymuşuz town fln atıcaksın diye hiç ilgimi çekmedi açıkcası gerçi ters-dupe olup kaybettiğimiz itemlerin haddi hesabı yoktur item aktardıktan sonra res gelmesi dc olup itemin gitmesi falan çok oldu.

Bunlar hile sayılmaz sanki Peki 60 dan 70 e veya 70 den 80 e kasmak nasıl kolay oldu mu? Sıkıntı çektin mi çok?

Ben charı açtıktan sonra 1.5 ayda belki de 2 aya yakındır emin değilim 63 oldum aposda sonra 2 3 ay hiç lvl kasmadım sonra batuyla oynamaya başladık charı ortak o lvl kasıyordu ben o kadar sevmezdim kasmayı 66ya kadar %95 o kastı cz golemde sonra hack fln yedik hack gibi sıkıntılar olmasa bu oyunda char kasmak kolay aslında 1 ayda fln toparlamadık sonra aynen durdu char sonra azmettik ve drake gelmeden önce 70 yaptık charı
%100 bile kastık komik gelebilir ilk 70 olduğumuzda 35k np vardı

Peki 80 yolu? 2m np yolu?

Drake gelir gelmez 80e kasıcaktık zaten yeni sürümle birlikte questlerle 71 %70i geçiyorsun paramunda kastık uzun süre ben 76ya kadar humandım zaten 76da karus olduk biz 76yken kero(kunt) fln 78 79 olmuştu karusda paramun devam ettik buldukça evil fln kasıyorduk 78 %15den sonra tamamen evilde kastım
arkadaşlar saolsunlar benden istedikleri tek şey lure yapmamdı sadece leech yaparak 80e kastım tabi tam olarak leech sayılmaz kutu açtım slotu korudum falan 80e kasarken de pk yapıyorduk arada 80 olduğumda 700k falan np vardı 80de full pk yapınca 2 ayda fln 1.5m oldu ondan sonra biraz daha yavaş bir şekilde 2me ulaştık bu arada batu bıraktı oyunu 1.5 ay fln oluyo o bırakalı
charda yaklaşk 1 yıllık birlikteliğimiz oldu onla lvl konusu da bence 76ya kadar gerçekten kolay 76 80 arası gerçekten zor.

Şimdiye kadar ki klanlarından sence hangisi en iyiydi?
Ortam falan arkadaşlıkların oyunda nasıl oldu?

Ben humandayken sadece Massacre de oldum
kardeşimin kurduğu clandı genelde az kişi olurduk 10 15 kişiden fazla olmazdı asıl kadro klana hep aile gibi baktık biz o yüzden şu klana gireyim şundan ne alabiliriz diye düşünmedik karus olunca Weiwuer a girmiş batu weiwuerdaki ortam gerçekten çok güzel bazıları item ya da grade için girildiğini düşünebilir ama gerçekten öyle değil ortam çok farklı ve bu klanda bulunmak gerçekten hoş bişey
Gelelim krallığa, krallık yolunun hikayesini dinlemek isteriz
Aralık sonunda ramazan (kero) seni aday yapalım mı dedi ben de olabilir dedim
kerem de başkasına sözüm vardı dedi onu aday yapacam onu aday yaptılar
ben de istemiyorum madem dedim krallık falan o ay bug oldu kral falan olmadı kimse ondan sonraki ay kerem istememe rağmen beni aday yaptı %32 yanlış hatırlamıyosam oy aldım ve kral seçildim
krallığım daha yeni bitti 2 ay krallık yaptım bir ay seçim olmadı klasik bir şekilde bug olarak.

Krallık günleri nasıldı?

Kral olmak 1 yandan çok güzel diğer yandan çok kötü en basitinden
pm açık oyun oynayamıyorsun ya da trade blocklamadan
ama boş vaktim varken ayrıca oturup para isteyenlere para dağıtmak güzel bişey ben kralken serverda çok para vardı her şey çok pahalıydı bizde de para vardı zaten kale bizim biliyorsun ex. event yapıyordum ben bütçede para oldukça ama para isteyenleri de geri çevirmemek için ara sıra "şurda şu fiyattan merchantlardan pot çekicem" gibi anonslar yapıp pot aldım
bazılarına ne kadar para versen de az gelebilir ama gerçekten pot parası bile olmaynlar olabiliyor o yüzden elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım
Birazda oyun stiline gelelim

herkesten farklı bir combon falan var mı?

Çok farklı bir combom yok gizli de değil pkda ya da bişey farmlarken swr+ skil şeklinde kombo yapıyorum ama vsde e+skil yapıyorum
bu güne kadar çok pk yaptım ama çok az vs yaptım açıkcası o yüzden çok da tecrübeli sayılmam 1 numara değilimdir belki ama iyiyimdir kolay kesilmem.

Diyelim ki cz desin tek başına pk yapıosun, Gördüğünde town çektiğin veya uzak durduğun biri var mı oyunda?

Kimseden kaçmak için town çekmiyorum ben, teke tek de kesildiğimi hatırlamıyorum pek, ama kabul etmek gerekir ki, sağlam bir bpyi kesemem, masiv+parazit torment vs., healpek şansı kalmıyor insanın karşısındaki oynamayı bildikten sonra karşımdaki bpyi 3 5 saniye içinde kesemezsem çok uğraşmam, canım çok azsa da kalkan çeker uzaklaşarak hp toplamaya çalışırım, 4-5 vs 1 yapmak falan çok eğlenceli olabiliyor bazen, ama kötü bir huyum var çok ölüyorum pek kaçmam alt tarafı 50 np gidiyor, 10 kişinin içine girsem bile 1 2sini yanımda götürebiliyorum.

Sen hariç serverda 3 isim desem ne dersin?

kero derim, diğer 2sini düşünürüm

Sitemiz oyuncularına söylemek istediğin başka şeyler var mı?

Sitenizi takip etmeye devam etsinler gerçekten güzel bir site, oyunda da gerçekten bir yere ulaşmaya çalışıyorlarsa hileden hakden uzak dursunlar, bu şekilde geldikleri yer kalıcı olmaz çünkü.

Çok teşekkür ederiz

ALıntıdır.!

---> T0SUN İle Röportaj

kero ve tosun 2 side bu oyunda prof olmusslar artık
cz de 2 sinden korkarım baska kimseden korkmam :D

tskLr

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri