Sxe 11.8 Wall Hack CS 1.6 - Asus Wall - EspBox - ( freezone )

freezone

Kayıtlı Üye
Bomba Patladı CS 1.6 sXe 11.8 Wall Hack İnexinferis Cıktı...

Carget Cheat Fln Yok Direk Aç Gir.

Sırf Forum BirLikkampus Üyeleri Mağdur olmasın Onlarında Bir Wall Hackı Onlarında Bir Aimbotu Olsun Diye Acıyorum Bu Konuyu .

ss1sf.png

F4 Menü İle Baslayalım :

Anlatıma Gecelim..
♦ Dosyamizi İndiriyoruz, Rar İçerisin'deki Dosyalari Masaustumuze Cikartiyoruz.

♦ sXe 11.8 Fix1 Açiyoruz, Rar'dan Çikardigimiz "loader.exe" Adlı Programi Çaliştirip "Load" Diyoruz.

♦ Oyuna Giriyoruz ( v21 Patch'de Sorun Cikartabilir 1-2 Kere Girip Cıkın )

♦ Oyuna Girdigimiz'de F12 Tusuna Basarak .dll Secenek Penceresini Açiyoruz Ve "Inexinferis.dll"yi Seçip "Aç" Diyoruz.

♦ Servera Baglanıyoruz Ve Konsola "UNBİND F4" Yaziyoruz "F4"e Basarak İstediginiz Hacki Seçip Oynuyabilirsiniz.

wh3.png

Ekran Ayarları Aynen Böyle Olmalıdır: OpenGL 1024x768 Highest:32Bit Display Mode Normal Run İn a Window Kutucugu İşaretlenmiş Olmalıdır..

V23 Patch Olması ŞART Yoksa Calısmaz..

İndirmek İçin TıkLa !

Bilmeyenler İçin Söyleyeyim Crossun Aşağı Kayması No Recoilden Dolayıdır.. Extras Menüde Kapatabilirsiniz..

Ekran Ayarı OpenGL Desteklemiyorsa Ekran Kartınızın En Son Çıkan Driverini Yükleyiniz Sorun Çözülecektir..

O Kadar Emek Verdik. Lütfen Yorum Atınız.!!

---> Sxe 11.8 Wall Hack CS 1.6 - Asus Wall - EspBox - ( freezone )

sXe 12.0 çıktı engellendi Hepsi =)

Paylaşmayn şöyle şeyler ne zevk alıyorlar anlamıyorum şu hileden : /

uğraşmayın böyle şeylerle yav :S

önemli değil ne kadar kaynak varsa paylaşmak istiyorum isteyen kullanır isteyen kullanmaz.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri