Şu An Hangi Kitabı Okuyorsunuz ?

-oZKan-

Admin
Ben şu anda Şu Çılgın Türkler i okuyorum 535. sayfadayım..
Siz Şu anda hangi kitabı okuyosunuz???:1:

hangi kitap..kitapmı var :d..valla kitap okumayı sevmem en son herhalde 8. sınıfta okudum hahaha:)

aslında kitap okumasını acayip severim ama şu sıralar hiç kitap okuyamıyrum yoksaa kjitap okumak çok zevklii yanii yemem içmem 6 günde bitiririm okuduğum kitabı

Bende Okumuyorum Şuan Ama Ozkan Abimin oKudugu Kitap cOk Güzelmiş Tavsiye eDen Edebiyat OGretmenim:) ama ben okumadım:(

1 kaç gün önce alamut kalesini okudum çok saçmaydı şidetle tavisye etmiyorum ha bide arkadaşlar okmuyanız varsa vadideki zambak okumayın sakın çok agır bi fransız dili yazılmış kitap agır bi kitap deyil sadece sıkıcı olaya resmen fransız kalıyorsunuz

hayal mühendisliği ni okuyorum şu an psikoloji kitaplarını sevenlere tavsiye ederim...

şu çılgın türkleri okudum 2 kere bıkmadan okuduğum bi kitap boş zamanımda çok olduğu için 3.ye başlamayı düşünüyorum tarihede meraklı olmamın faydası oluyo tarih ansiklopedileride okuyorum arada

1 kaç gün önce alamut kalesini okudum çok saçmaydı şidetle tavisye etmiyorum ha bide arkadaşlar okmuyanız varsa vadideki zambak okumayın sakın çok agır bi fransız dili yazılmış kitap agır bi kitap deyil sadece sıkıcı olaya resmen fransız kalıyorsunuz

haklısın ama napalım bn okudum güsel dramatik bi kitap hemde cok beendim yhani

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri