:Stop: Neden Durduk Yere Banlandı

Bn:Stop:

Kayıtlı Üye
Dün Akşam Oyundaydım NonPr3m1um'a Pm Attım Dedim Cz De Spammer Lar War Dedim ID : İstedi Bende Dedim IIIIDeli_SpamIIII Die Bi Spammer War Onu Banlarsan İyi Olur Dedim NonPr3m1um'Da Tmm Dedi Ben Bankaya Gittim Bankayı actım AHANDA BAĞLANTI KOPTU DEDİ Sonra çıktım girmeye çalısıom adam tıklıom dc bi daha deniom yine dc anladım ban olduğunu ama neden durduk YERE BANLANDIM WE KİM BANLADI????

Of Yunus Bütün Gmlerle Görüştüm Semih Onurugr xCruelx hariç ama die Herkesle Konsu tum KanKa Ama Yoq İşte Yoq ...

Dün Akşam Oyundaydım NonPr3m1um'a Pm Attım Dedim Cz De Spammer Lar War Dedim ID : İstedi Bende Dedim IIIIDeli_SpamIIII Die Bi Spammer War Onu Banlarsan İyi Olur Dedim NonPr3m1um'Da Tmm Dedi Ben Bankaya Gittim Bankayı actım AHANDA BAĞLANTI KOPTU DEDİ Sonra çıktım girmeye çalısıom adam tıklıom dc bi daha deniom yine dc anladım ban olduğunu ama neden durduk YERE BANLANDIM WE KİM BANLADI????

kardes bırıncısı ben IIIIDeli_SpamIIII ve dogru banlandım ama sende ban yedın galıba gecmıs olsun :(

Ağlamaz Kanka Danger Pomaplabakkal İnsert Valor1n BylrBnGldm2 vs. vs. daha herkese sorabilrsin kanka ;)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri