Stinko Kazandırıyor :)

---> Stinko Kazandırıyor :)

Aranızda Urganı Olan Varsa

Adresimi Veriyim Yollasın

Asacam kendimi.

2yyxfdl.jpg

İşi ilerletirsin artik parali grup acarsin millet ne paralar kaldiriyor :D

Yok ya hep birlikte kazanalım yeter :D bak ıkı tane ayıkladım ama tam bakmadım pana-fb munıh-gs üst olabılırr

Adamsin :D pana nasil takim sayi ortalamasi yuksek mi

Hayır aksine pananın sayı ortalaması düşük ama Fenerbahçe çok iyi çok Hızlı oynuyor bogdanovic,boo,bjelcia hızlı adamlar ya üst düşünüyorum ya :D

Evet taze taze maçlar geliyor :D

748-Panathinaikos--Fenerbahçe (145.5) - ÜST
480-Napoli--Porto -- MS 1
474-Fiorentina--Juventus MS 2
749-Partizan--M.Tel Aviv (147.5) - ÜST

handikaplar değişmeden hemen oynayın arkadaşlar :D

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] [MENTION=151654]FrodoBaggins[/MENTION]

Toplam Oran = 8:84

Hayır aksine pananın sayı ortalaması düşük ama Fenerbahçe çok iyi çok Hızlı oynuyor bogdanovic,boo,bjelcia hızlı adamlar ya üst düşünüyorum ya :D

Evet taze taze maçlar geliyor :D

748-Panathinaikos--Fenerbahçe (145.5) - ÜST
480-Napoli--Porto -- MS 1
474-Fiorentina--Juventus MS 2
749-Partizan--M.Tel Aviv (147.5) - ÜST

handikaplar değişmeden hemen oynayın arkadaşlar :D

[MENTION=151672]bluee[/MENTION] [MENTION=151654]FrodoBaggins[/MENTION]

Toplam Oran = 8:84

la yeni gördüm ya

Ben senin maclardan iki tane oynadim napoli partizan maclarini da partizan macinin ust bitme olasiligi ne kime sorduysam icerde iyi savunma yapiyolar dedi :D

Ben senin maclardan iki tane oynadim napoli partizan maclarini da partizan macinin ust bitme olasiligi ne kime sorduysam icerde iyi savunma yapiyolar dedi :D

yapma genç ya napoliden bende çekınıyorum yalan değil ama partizan banko yaa Tel avivde şutör çok 147.5 yaa :D gs orda 75-80 mi ne attı tel aviv neler yapar :D hızlı oynuyorlar bırde sızın eskı oyuncu orda Kınsey partızanda dusun yanı :D

kupon cebimde biraz yıpranmış + 5mp bu kadar net çekiyor idare edin bende oynadı bu maçlara siz biilirsiniz artık güvendiğim maçlar :D

yapma genç ya napoliden bende çekınıyorum yalan değil ama partizan banko yaa Tel avivde şutör çok 147.5 yaa :D gs orda 75-80 mi ne attı tel aviv neler yapar :D hızlı oynuyorlar bırde sızın eskı oyuncu orda Kınsey partızanda dusun yanı :D

O zaman raadim panpa :D napoli as kadroyla mi cikiyor maca yoksa onemsemiyolar mi bu onemli ilk macin kadrosunu aradim bulamadim yedeklerle cikmazsalar banko 1 bence :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri