ßende itiraf etmek istiyorum ...

Muzur_Girl_81

Bayan Üye
Evet arkadaşlar bende başımdan geçen hayatımı etkileyen bi olayı anlatmak istiyorum 2 ay önce didime tatile gidicektik sakin olur diye erken tatil yapmak istedik tam tatile gidicez valizlerimizi hazırlıyoruz bizim yazlıktaki evimizde ayrı odam yok orda ablamla ranzada yatıyordum ben üstte o altta hatta gıcıklık olsun die geceleri ranzayı sallardım :D sonra ben şiir yazmayı çok severim herkesin isimlerinin baş harfinden şiir yazarım o gecede şiir yazıyorum babam tatil kurallarını hatırlatmak için aile toplantsına çağırdı tam oraya gitmek için ranzadan inerken ayağım takıldı mesafe baya yüksek olduğu için yerlerde parkeydi parkeye kafa üstü düşdüm ben zaten darbenin etkisiyle bayılmıştım sonra beni acile götürmüşler acildeki doktor birşeyi yok demiş ewe göndermiş uyandığımda burnumda çok kötü bi sıcaklık hissettim boynumuda kullanamıyordum ama doktordur doğruyu bilir die sesimi çıkartmadım sonraki gün bi uyandım burnumdan nefes alamıyorum direk özel hastaneye gittik düştüğümde burnum kırılmış ve kırıldığı gibide kaynamış estetik ameliyatı olucam onun içinde gelişme çağında olduğum için 18i bekliolar yani anlicağınız 3 ay sonra estetik ameliyatı olucam :( ranzadan düşüpte burnunu kıran ilk kişi benimdir herhalde haberlerde izliyoruz millet kaçıncı kattan düşüo burnu bile kanamıo :D neyse buda benim itirafım olsun :(

---> ßende itiraf etmek istiyorum ...

NASIL becerdin sormiyim :)

Geçmiş olsun, olmaz ibrşey :)

geçmiş olsun, bidaha yatmazsın ranzada artık

Geçmiş olsun...Öyle deme ama bak basket oynuyorduk arkdaşlarla arkdaş çok havadan attı pası yakalıyım derken öyle bir sıçramışım ki ters olarak düştüm yere Allah'tan düşerken elimi yere koydum kırılmış gibi 2 hafta acısını çektim yani oluyor böyle şeyler:D

rica ederim arkadaşlar buda benim sınavımmış diyorum :) Bu arada bunun neresi itiraf diye düşünen arkadaşlar varsa ben bunu kimseye söylemiyorum herkes gülüo ranzadan düşüpte burunmu kırılır diye o yüzden ben bunu kendimce itiraf olarak görüyorum sizleri bilemem :)

Seninkide kadermiş canım üzülme düşünmemeye çalış..Bu arada tatil burnunuzdan gelmiştir eminim..

Gecmiş olsun ßende okulda 1 metre merdivendn düsmüstm bacaqım kırılmıstı 1 hafta alçuda kaldı haha xD

sen bi metreden düşmüzsün ben 3 sene önce 4,5 metrelik ağaca çıktım kiraz ağacına ordan düştüm :D

G.oLsun ;)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri