söz ver bana

Kei*

Kayıtlı Üye
Gün KaranLığa TesLim Olurken Yine BasLadım BiseyLere… Fonda GüzeL Bir Müzik… Dışarı’da Esen DeLi Rüzgar Ve Elimde Sigaram…. BasLadık Yine Yazmaya Fondaki Müziğin EtkisiyLe Sanırım…. Aldı Beni Benden, Gerci Ben Bendemiydim Onuda BiLmiyorum Ya Herneyse…Hep Aynı YoLLar Hep Aynı İnsanLar Hep Monoton Bi Hayat. Ben Ve AcıLarım İlerisi Yok İşte… Neden AnLamıyorum AnLam Veremiyorum Bu Olup BitenLere… Bosvermisim Kendimi OLup Biten Karşısında Ne Dogru Ne YanLış Hiç BiLmiyorum… KayboLdum Ölümün Nefesinde… Ne KaLabiLiyorum Ne GidebiLiyorum NasiL Bir ÇeLişkidir Bu Tanrım ? Yardım Et NoLur….

KurtuLmak İstiyorum… KaranLıgıma TesLim Olmak… Uyumak İstiyorum SonsuzLugun DerinLikLerinde… Yardım Et NoLuR… Ben İstememiştim Ki BöyLe Olmasını… Ama Oldu… Keşke Demek İstemiyorum Demiyeceğimde Çünkü KesKeLer Hep OLdugu Yerde KaLır Hic Biseyi Değiştirmez. Ne Acını Dindirir Nede Olup Biteni Yokmus Gibi SiLer… Acını Sadece Dahada Kanatır. Keske Dersin Olmasaydı ; Tersini Düsünürsün Olmasaydı Hersey Daha GüzeL Olurdu Diye Daha da Kanatırsın İçini Yani…

CümLeLeri Yüreğim mi Kuruyo? Yoksa İçindeki Acı’mı ? BiLmiyorum…BişeyLer İcin BeLkide Her şey İcin Bitti Demek O Kadar KoLay Ki AsLında Benim İcin Zor… Bitti DemekLede Bitiyor mu ? Oda Ayrı Bi Acı Ya… O Kadar Sustum Ki Hep Sustum .. SustukLarımıda AnLayamadınız Ya… Sessizce Ruhum ÇığLıkLar Atarken Yoktunuz Hiçbiriniz BeLkide Hiç OLmadınız.. BaŞlangıç Mı Sonmu ? BiLmiyorum Ben… Siz Karar Verin Bunada

BaşLangıç Mı Son Mu ?

KaranLık İyice Çöktü Isık Sızmıyor Odama Her Zamanki Gibi… Sigaramın Dumanı Sardı Etrafı… O Kadar Çok
ÖzLem DoLuyum Ki ÖyLe BöyLe DeğiL… İcimde ÖyLe Büyük Bi Sevgi Var Ki… Ne Gördüğüm Ne Yasadıgım Daha Önce…Söz Ver Bana Unutma Sevgimi…

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri