Söyle Artık Şu Yalanı

Sahraa!

Bayan Üye
Gözlerime bak son bir defa, Sevmediğini anlat bana
Söyleyemezsin bunu biliyorum, çünkü bu kocaman bir yalan.. Yapamazsın sen bensiz...
Ben senin nefesinim, kanınım, iliğinim yapamazsın.. Ölürsün bensiz..
Hadi söyle şu yalanı sevmiyorum artık de ve it kendini uçurumdan aşağıya
Hadi söyle ama kandıramazsın beni gözlerin ele verir çünkü seni, eğer cesaretin varsa gözlerime bakmaya son bir defa bile olsa ama sanmıyorum çünkü sen pes ettin bunu iyi biliyorum ..
Yorma kendini hadi bir an önce söyle şu yalanı ve terk et beni..
Yavaş yavaş öldürme kendini ve beni.. Tek seferde batır yüreğime paslı hançeri
Bir kere git gidecekesn ne olur bir an önce terk et beni.. Acı çektireceksen cesur ol ve git..

Not : Söylemek istediğim çok şey var aslında ama susmak zorundayım derler ya bende o durumdayım.. Dayanacak gücüm kalmadı umarım anlatabilmişimdir birçok şeyi.. zor değil aslında anlmk istedikten sonra..

Son düzenleme:
---> Söyle Artık Şu Yalanı

Evt Nazlı'm hepimz için hayırlısı.. tşk :)

Sağol semih yorum için..

Cansu'm neden öyle diyorsun :) yinede sağol :)

By_XMaT yorum için tşk.

Hım.

Evet sahra'm senı böyle üzgün bi şekilde görmek istemiyorum. Eski günlerimizi istiyorum. Olmadık şeylere güldüğümüz , gülmek için bahane aradığımız günler :)

Hım.

Evet sahra'm senı böyle üzgün bi şekilde görmek istemiyorum. Eski günlerimizi istiyorum. Olmadık şeylere güldüğümüz , gülmek için bahane aradığımız günler :)

Evet ne kadar çok şaçmalardık.. Dlgaya alırdık hep.. Darbe yedik oturduk ... üstüne :D
olsun ya düzeler heralde..hep bir umut işte..

Aynen öyle benzetmene bayıldım ! Darbe yedik.

Geçer bitanem herşey geçer.. İzleri kalır :)

Zor olanda bu değil mi zaten.. Yok olmyan .. heep ynımda tşıyacağım izler..

Zor hemde çookk.. Alışamıyacaksın hatta o izlerle yaşamaya. İzleri değil o izleri bırakanı isteceksin yanında. Ama olmayacak. Ve sen izlerle yaşamayı öğreneceksin zamanla ..

Zaman..

Beklemek yıllarca beklemek ve bulduğunda gerçeği hiç bişe yapamadan onu oturup izlemek :)

bunu en çaresz klğm anda söylmştm.. çk dğru.. hiç bişe yapmyrm.. hiç bişyn fydası yok..

Yapamada gerek yok zaten..

Zaman herşeyin ilacı derler. Unutmamak lazım. Ama beklemekte yorar insanı. Beklemeyi de bilmek lazım.

Zamnın yanında sabırda gerek bize :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri