sONU GELMEYEN FİLM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> sONU GELMEYEN FİLM

süpermen de aceleyen oradan çıktı uçamadığı için yürüyordu ve ne olsun eyvaah süpermene araba çarptı...

---> sONU GELMEYEN FİLM

ve doktor ona hafızan 1 hafta içinde kenine gelir ama ayağın belli bi süre tutmayacka.. piskolojik şok sonucu ancak ayakların düzelir dedi

---> sONU GELMEYEN FİLM

ve süpermen bir süre böyle yaşadı bir gün ewe gittiğinde sewgilisini bir erkekle yakaladı ayakları tutmaya başladı

---> sONU GELMEYEN FİLM

adam ve kızı o halde gördükten sonra ben neden yaşıyorumki bu ne biçim hayat, diye söylendi kendi kendine ve yerde duran bıçağı alıp kendi canınada kıydı..

---> sONU GELMEYEN FİLM

ama ölmedi.... baktı hastanede uyandı. askerler vardı baktı eli kelepçeli.... hapse girdi... garipoğluyla aynu koğuşa...

---> sONU GELMEYEN FİLM

Hem bunun korkusu varken birden elini böcek ısırdı...!!(Ne olmuş olabilir :D)

---> sONU GELMEYEN FİLM

Birden kan basıncı yükseldi. Duvara atladı bir baktı ki duvarda örümcek misali durabiliyordu.

---> sONU GELMEYEN FİLM

örümceğin kaç bacağı olduğunu düşünmeye başladı sonra ..ne zaman biörümcek görse ikimetre havaya atlar ve çığlık atardı...bir daha örümcek görmemeyi umut ederek koridorda ilerlemeye başladı

---> sONU GELMEYEN FİLM

Kahkahalar patlatarak arkadaşı :
Şaka la şaka benim hayrettin dedi.

---> sONU GELMEYEN FİLM

Allah beLanı wersin hayrettin ödüm bişeyime karıştı dedi ama ben bunu senden aLmazsam banada cezbettin demesinLer dedi xD

---> sONU GELMEYEN FİLM

Cezbettin, hayrettinin yaptığı bu pis şakanın altında kalmamakta kendine söz vermişti, başladı plan yapmaya . . .

---> sONU GELMEYEN FİLM

Ne yapsam da şu hayrettini gebertsem dedi xD
sonra sinsi sinsi düşünmye başLadıı

---> sONU GELMEYEN FİLM

Sonun'da planı bitmişti, evinde büyük bir parti verdi, tabi ilk çağırdı cezbettini. Numaradan bir kız ayarlamıştı cezbettin'e kızın yapması gereken cezbettini cezbedim yukarı çıkarmaktı
asıl ondan sonra başlıyordu hayrettinin şakası...

---> sONU GELMEYEN FİLM

cezbettin yapıo o pLanı bee xD

öhöm neyse veLhasıL kız bu sırada aşık oLmuşş hayrettinee tabii Cezbettinin bütün pLanı suya düşmüşş oLduu xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri