Son Kelimeyle Devam..

---> Son Kelimeyle Devam..

AyrıcaLıktır Bazen Uzakta oLmak Tedirgin RüzgarLarın Gamzesinde DoLaşmaktır UzakLık AsLında UzakLık Farkedemesende YanLızLığın En Kuytu Limanıdır..

SöyLemek İstediğimde En Tenha Masum SözLerimi Daha DinLemeden Çekip Gittiğin Akşam Nefret Etiştim Kendimden ..

Senin Tek Bir DamLa Göz Yaşına DünyaLarı Yakacakken,HayaLLeri GerçekLeştirecekken , oLmayacak ŞeyLeri oLdurmaya ÇaLışacakken Herşeyi Tek Bir KeLimenLe Bitirip KayboLuşunun Adına K*hpeLikten Başka Birşey Konduramıyorum SaygıLarımLa ..

MaşaLLah Derdi Aramızdaki Bağı GörenLer BiLmezLerdi ki Hayatı AnLamLı KıLacakken KayboLup Gidişini ..

HatırLatmaktan Vazgeçmiyorsun Seni Bana Her Rüyada Bir Görünüp Aniden Yok oLuyorsun ..Tebessüm Ediyorum Fakat Şaşırmıyorum .. KarektersizLiğine Bu Kadar Sadık oLduğunu İyi BiLiyorum Çünkü ..

AkLıma GeLenLeri Yazıyorum SAğoL Yinede . :)

AdminLik Bazen YanLızLık Bazen Yorucu Bir Gecenin Ardından KüL TabLasında Biriken İzmarit Ve Nikotin Kokan Bir Çift eLdir .. :)

AyırdıkLarı Anda Hissetmiştim Hayatın Ne Kadar AnLamsız Ve Bomboş Bir Bodrum Katı Gibi KaranLık oLacağını ..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri